Wpis z mikrobloga

Auto 2+2, rocznik 2015 w górę, budżet 75 tysięcy. Szukam auta w miarę przestronnego, wyglądającego nowocześnie. Szczerze z różnych opcji wciąż choruje na Renault Espace V generacji. Oglądałem S-Maxa, w środku ergonomicznie ale bez klasy, na zewnątrz obła bryła. Peugeot 5008 nie mieści się w budżecie. Fiat Freemont niestety za stary i duży, Mazda CX-9 za droga i kradną. Czy coś jeszcze z wyglądem i na moje wymagania kojarzycie? Będę wdzięczny.
#motoryzacja #renault #autorodzinne
  • 19
@robertx Sąsiad ma, jeździłem, szczerze to już taki mini busik, mega dużo miejsca, przesuwne drzwi, multum smaczków ale kurcze to już taki "tatowóz"...no nie wpada w oko....
@szymi9191: hahahah albo dzieci albo ładne auto xD

OCIEBATON jak mnie to rozśmieszyło xD
Łojezusie No nie mogę. „Tatowóz” hahahaha a kup ze se M5 jak ci pasuje a żonie Picasso

Hahahahahha No ja jebe ludzie co maja dzieci to jedno wielkie xD
Typowe tatowozy dla frajerów, z rodzinką pewnie jeździsz jak melepeta, a samemu odreagowujesz cisnąc na czołówkę swoim tatowozem. Zajedziesz ten samochod od pałowania, a tak w ogóle nagrają Cie jak lecisz na ciągłej żeby sobie podbić teścia w jajcach, a żonka się będzie mała jeździć bo jest niedorobiona. Nie kupuj nic, jeździj autobusem lamusie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BBQx Normalnością? :D Gościu ja mam czas i na wakacje, i na imprezy, a jeszcze w międzyczasie mam wspaniale dzieci, jak normalny człowiek zastanawiam się nad wyborem auta żeby zbalansować potrzeby i budżet a Ty jakiś #antynatalizm widzisz xD Życzę Ci tyle możliwości i czasu wolnego co ja mam, gdy będziesz miał dzieci dom, prace i rodzinę :)
Lamusowi się zachciało rodzinki (albo rodzice kazali) a teraz by chciał się polansować furką jak jakiś ruski gopnik. Trzeba było myśleć wcześniej. Idź sobie kup Espace zawalidrogo z miękkim korniszonem
@szymi9191: nowy Espace przy S-maxie wypada raczej blado pod względem przestrzeni i praktyczności. Ja przy 2+2 mieszczę się do zwykłego kombi (Laguna 3), ale może nadejdzie czas na coś większego jak dzieci podrosną i wtedy kupię pewnie większe kombi