Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Wasze gówniane protesty upadły nie przez przekleństwa, tylko przez grubą babę


@rolnik_wykopowy: czy jest coś bardziej pisowskiego, oprócz oficjalnego przyznania się do bycia pisowcem, niż takie #!$%@? jak powyżej? XD
  • Odpowiedz
@mentari: co jest w tym pisowskiego? Prawda? xD Może być to dla ciebie niezłe zwarcie w mózgu, ale nie dość, że popieram aborcję chorych płodów, to jestem również zwolennikien eutanazji na dla nieuleczalnie chorych.

@MrFisherman: Wyobraź sobie pachołku, że nie każdy bijący kapucyna do tych kretyńskich gwiazdek, to pisowiec.

@Ignite: No niestety walki plemienne są mocno zakorzenione w polaczkach.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: ale mnie tu nic nie bawi, poza tobą xD i uważasz ze jak kobieta wchodzi na trybuny to nagle zapomina że mieszka w kraju, który woli skazać ją na śmierć niż dopuścić do aborcji ( ͡° ͜ʖ ͡°) z Peng Shuai to też pewnie niepotrzebna afera? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jesteś klasycznym przykładem potwierdzającym że głupiemu ludowi wystarczy dać chleba i igrzysk
  • Odpowiedz
@Kowixx: Przeczytaj moje inne wypowiedzi w tym temacie, bo patetyczne bzdety o skazywaniu na śmierć w kraju członkowskim UE mnie nje ruszają.

Peng Shuai to też pewnie niepotrzebna afera? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kowixx: porównanie tenisistki z chińskiego reżimu, do jakiejś karyny z napisem na kartonie xD

jesteś klasycznym przykładem potwierdzającym że głupiemu ludowi wystarczy dać chleba i igrzysk żeby zamknął japę i dał się okradać
  • Odpowiedz
mówić o pisie tylko w domowym zaciszu.

Jak ja pluję na takich kryptopisowców jak ty


@1Ameredhel1: Krypto PiSowcow jest 11 mln obywateli, którzy nie zagłosowali przeciwko PiSowi.

I tak, najsensowniej jest gadać o tym w domu, tłumacząc starszym ze PiS jest złym wyborem.

Prymitywne kropkowanie **** jest w zasadzie na rękę PiSowi, bo stawia każda taka osobę, jako przygłupa, co tylko klnąc umie i nic w zamian.

A więc dolicz
  • Odpowiedz