Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 167
ciekawe czy taka cwana by była jakby taki napis miał uderzać w australijski rząd

@Bulletproof-50: Super argument "gdyby" - najczęściej używany kiedy chodzi o Polskę i KK.
No i wiadomo - nie wolno przeklinać, bo to niegrzeczne.

Ciekawe dlaczego Polacy krytykują swój rząd, a nie rząd Australii, Kościół Katolicki i papieża , a nie Mahometa i tak dalej.

Nie wiem, ale sie domyślam.
Ktoś napisze na kartonie **** - kwik, wszędzie to muszą wcisnąć,


@Kowixx: A nie sądzisz, że wstawienie tych kretyńskich gwiazdek obok hasła dopingującego Igę jest zwyczajnie idiotyczne i jedyne kogo bawi, to ludzi twojego pokroju, czyli sfrustrowanych i zakompleksionych wykopków?

i jeszcze przeklinają na protestach, kwiiik


Wasze gówniane protesty upadły nie przez przekleństwa, tylko przez grubą babę, której pozwoliliście zrobić głównym hasłem protestu słowo "wypi***alać", ale spoko, usprawiedliwiaj się dalej
I właśnie dlatego PiS nie upadnie nigdy. Tylko takie cukierki są w stanie zwrócić uwagę. Może nawet jak w TVP Pegasus. Tak samo jak kobiety na ulicach. Ale co robią Polacy? Kręcą nosem, bo ktoś napisał na kartoniku gwiazdki. No, Wy to ten PiS obalicie, jak byście obalali komunę. Jak pojawi się taki nektar w sklepie.
@adm126 pluje na takich ludzi

Nawet kuwa w Australii na korcie nie dadzą spokoju sobie z polityką

@kielbasa_z_cebula: Bo polityka ma duży wpływ na moje czy Twoje życie. Nie idziesz na wybory to Twoja sprawa. Pisowcy dalej będą #!$%@? kraj (miłego płacenia większych podatków, czekania dłużej w kolejce do lekarza czy robienia droższych zakupów( ͡° ͜ʖ ͡°)). Jednak nie czepiaj się świadomych ludzi, że wyrażają swoje poglądy
Twoja wypowiedź to: za granicą nie wolno krytykować PiSu


@Kuklak: Moja wypowiedź, to krytyka ładowania polityki nawet na mecz tenisa i do tego w obcym państwie, gdzie ludzie mają w dupie kogo nie lubi jakaś karyna z europejskiego bantustanu. Swoją drogą nie uważasz, że nie na miejscu jest namazać na jednym kartonie słowa wsparcia dla swojego idola i obok dowalić na kogo nie głosuje? Przecież to jest śmieszne i deprecjonuje samą