Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@#!$%@?: chyba żartujesz że będą jak plebs prowadzić do końca ciążę i rodzić upośledzonego płoda, ewentualnie czekać aż obumrze w Polsce, zamiast jechać za granicę usunąć odpowiednio wcześnie jak się okaże na badaniach prenatalnych, że coś jest nie tak?

To są przepisy, które godzą najbardziej w biednych i głupich, albo takich którzy nawet jak mieli by hajs, nie mają już jak #!$%@?ć.
mnie to zastanawia ILE JESZCZE kobiet w ciąży musi umrzeć,


@mozgogrdyczka: Mnóstwo osób umiera z mnóstwa innych powodów którym można zapobiec, więc IMO kij z nimi. Więcej facetów umiera przez samobójstwa niż w wypadkach samochodowych. Temu też da się łatwo zapobiec zwiększając nakłady na nieistniejącą opiekę psychiatryczną w Polsce. Podobnie osoby cierpiące na raka mają ciężko. Podobnie osoby z długimi terminami oczekiwania. Czemu kobiety mają być wyjątkowo traktowane? Jak dla mnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@CyfrowyD: jeśli nie widzisz różnicy między problemem który pojawił się obecnie i doraźnie na skutek ostatnich zmian w prawie a problemami długotrwale występującymi problemami których rozwiązanie jest znacznie trudniejsze, nie mamy o czym rozmawiać.

Jeśli uważasz, że wszyscy mają mieć #!$%@? bo należy się mieć po równo #!$%@?, zamiast coś zmieniać, też nie mamy o czym rozmawiać.

Jeśli powiedziałbyś swojej kobiecie, siostrze albo córce, że szkoda, że umrą, ale inni też
jeśli nie widzisz różnicy między problemem który pojawił się obecnie i doraźnie na skutek ostatnich zmian w prawie a problemami długotrwale występującymi problemami których rozwiązanie jest znacznie trudniejsze, nie mamy o czym rozmawiać.


@mozgogrdyczka: Wiele problemów pojawiło się doraźnie w służbie zdrowia wraz z pandemią. Także większa umieralność ludzi z nowotworami ze względu na nową formę działania służby zdrowia i rzadszą diagnostyką. Jednak wiadomo, te osoby są nieważne - p0lki najważniejsze,
mnie to zastanawia ILE JESZCZE kobiet w ciąży musi umrzeć, żeby coś się ruszyło z tymi #!$%@?ętymi przepisami, zamiast kolejnego pokazu coraz bardziej obleśnych fikołków i #!$%@? o byciu "za życiem", ale tylko dopóki nie opuści dróg rodnych matki, bo potem to już #!$%@?, radź se.


@mozgogrdyczka: Ja się zastanawiam ile kobiet musi umrzeć zanim kobiety przestaną popierać i głosować na PiS. Bez głosu kobiet PiS przegra z kretesem.
Mnóstwo osób umiera z mnóstwa innych powodów którym można zapobiec, więc IMO kij z nimi.


@CyfrowyD: Jesteś tym Polakiem z dowcipu:

Lucyfer w piekle przeprowadza inspekcje. Podchodzi do pierwszego kotła, którego pilnuje aż 10 diabłów i pyta:
-dlaczego aż 10 diabłów pilnuje tego kotła?
-bo w tym kotle gotują się Amerykanie, oni są ambitni i każdy co chwilę usiłuje wyskoczyć
Lucyfer idzie dalej i zauważa kocioł, a przy nim 5 diabłów.
@mozgogrdyczka: jak widać n+1, gdzie n to aktualna liczba niepotrzebnie zmarłych kobiet. Nie łudźmy się, skoro teraz jest odzew, jaki jest (mierny), to nic się nie ruszy. Tak samo z Pegasusem.

A ile pięknego, katolickiego cierpienia to wygeneruje!
mnie to zastanawia ILE JESZCZE kobiet w ciąży musi umrzeć, żeby coś się ruszyło z tymi #!$%@?ętymi przepisami


@mozgogrdyczka: nic się nie zmieni, jeżeli doszło już do którejś takiej śmierci i nie wstrząsło to opinią publiczną w żaden sposób na tyle że ludzie sami z siebie wyjdą na ulicę, nie zmieni się nic. Najbezpieczniej po prostu w PL nie zachodzić w ciążę
@memento_mori: Fajny argument. Taki nie za merytoryczny XD
Szkoda, że nie umiesz czytać więcej niż tagi w tekście, bo wiedziałbyś, że pisałem o prawach mężczyzn i o tym jak są dyskryminowani w Internecie odnośnie teamux i sytuacji z Leksiem XD Gratulacje ... jesteś polakiem z własnego dowcipu.
@CyfrowyD: Nawet nie czytam niczego oznaczonego takim tagiem, bo mnie to kompletnie interesuje. Natomiast to, że jakaś grupa jest dyskryminowana (w sposób rzeczywisty lub urojony) nie uprawnia do dyskryminowania innej grupy.

Innymi słowy to że jakiś leksiu albo inny damianmagikal jest rzekomo lub prawdziwie przez kogoś niesprawiedliwe traktowany, nie oznacza, że można skazywać kobiety w ciąży na śmierć. Jezu aż dziwie się, że musiałem coś takiego napisać.
Innymi słowy to że jakiś leksiu albo inny damianmagikal jest rzekomo lub prawdziwie przez kogoś niesprawiedliwe traktowany, nie oznacza, że można skazywać kobiety w ciąży na śmierć. Jezu aż dziwie się, że musiałem coś takiego napisać.


@memento : Wspomniałem o Leksiu i TeamX bo napisałeś, że widziałeś takie tagi i uważasz, że osoby wypowiadające się pod nimi to "fani patostrimów". Może tak, może nie - natomiast kwestia tego, że i wśród popularnych
@CyfrowyD: wykopku przegrywku, nie widzisz tendencji? PiS #!$%@? prawo aborcyjne, #!$%@? na psychiatrę dziecięca i ogólną, ma wysrane kompletnie na służbę zdrowia, sytuacje energetyczna. Jak uważasz, ze „a uj tam z ta p0lka” to jesteś jak typowy wyborca - a uj tam z sądami, policja, konstytucja, służba zdrowia, maseczkami, respiratorami, inni majo gorzej!!! Mnie to nie dotyczy!!! I dlatego nie działa w tym kraju już nic ( ͡° ͜ʖ
@Adexi: Lol, w moich wypowiedziach (jeżeli umiesz czytać) zauważysz, że wskazuję na inne problemy - jak np. energetyka. Więc i tu załapały by się wymieniane przez ciebie : psychiatria dziecięca, sądy, policja, itd. Jedyna rzecz która według mnie nie wymaga poprawy to sytuacja kobiet w Polsce która jest lepsza niż gdzie indziej na świecie.

Te problemy które wymieniłeś:

sądami, policja, konstytucja, służba zdrowia, maseczkami, respiratorami,

oczywiście mają jakąś wartość i warto
#!$%@? o byciu "za życiem", ale tylko dopóki nie opuści dróg rodnych matki, bo potem to już #!$%@?, radź se.


@mozgogrdyczka: Coś się pomyliło, bo organizacje pro life są jednymi z największych organizacji charytatywnych na świecie.
Wy to dobrze wiecie a i tak stale oczywiste kłamstwo powielacie.
@CyfrowyD: No tak, bo walczenie o godnego i ludzkie traktowania zamiast jako inkubator to roszczeniowość i kolejny przywilej p0lek witaminek xD może zamiast wspierać kolegów na tagu zadbasz o swoje zdrowie psychiczne, bo traumy i urazy się leczy.

Chociaż w sumie mój błąd, wy na tych tagach dokładnie tak postrzegacie kobiety wiec jak masz mieć inne poglądy. Boli fakt, ze ludzie maja własne preferencje, nieatrakcyjni ludzie są odrzucani, zawsze tak było
kobiety nie musza się hajtać z sąsiadem którego cała rodzina wytypowała na męża, a trzeba coś soba reprezentować.


@Adexi: I całkowicie się z tym zgadzam. Tylko gdy przychodzi moment, że trzeba przyjąć konsekwencje za swoje wybory to nagle znowu p0lki płaczą, bo kolejny raz związały się z przemocowcem i uważają, że to nie ich wina (gdzie nikt ich do związku nie zmusza od dekad jak wspomniałeś). I oczywiście klasyka "państwo pomusz"
@CyfrowyD: 95% osób na tych tagach reprezentuje sobą ostre zaburzenia osobowości, wszelka pomoc psychologiczno psychiatryczna jest be i same konowalły, jak sobie życie poukładasz, to byłeś fejk przegrywem, lite chadem, ukrytym normikiem, jak nie obwiniasz całego świata o te przykrości, które ich spotkały to jesteś wrogiem. Ty swoim 1 postem swój mindset tez zaprezentowałeś, już dostałeś łatkę nim zaczęliśmy dyskusje. Sądzisz, ze ktoś będzie wobec ciebie uprzejmy jak życzysz innym niezbyt
Sądzisz, ze ktoś będzie wobec ciebie uprzejmy


@Adexi: Nikogo od tego nie wymagam. Po prostu bawią mnie twoje osobiste wycieczki.

A walczenie o swoją godność nazywasz przywilejami, roszczeniowoscia półek?


@Adexi: Nie wiem co z półkami, natomiast co do p0lek to nie jest walka o godność. To jest bicie piany o nic nie warty przywileje (wykreślenie 1 z 3 warunków do aborcji) , bo aborcję można zrobić za granicą, uzyskać pomoc
@CyfrowyD: Równie dobrze walkę o aborcje prawna, problemy psychiczne mężczyzn i skale samobójstw w PL można uznać za bicie piany. Problem z aborcja jest i to spory, był zawsze, jeszcze przed wyrokiem, to nie jest kwestia 1k, tylko problem z realizacja aborcji w przypadku gwałtu, brak procedur, nierespektowanie przepisow prawa, bo to, ze zagrożenie zdrowia wystąpi wszyscy maja w #!$%@?. I będą miec, tak samo jak aborcje prawna i inne problemy
Równie dobrze walkę o aborcje prawna, problemy psychiczne mężczyzn i skale samobójstw w PL można uznać za bicie piany.


@Adexi: Ilościowo jest to większy problem. Sama liczba prób samobójczych > liczba kobiet potrzebujących aborcji.
w pierwszych pięciu miesiącach 2021 było prawie 5,7 tys. zamachów samobójczych (kobiety – blisko 1,7 tysięcy, mężczyźni – niespełna 4 tys.). I 1076 aborcji przed wyrokiem TK.

https://www.money.pl/gospodarka/fatalne-statystyki-dotyczace-samobojstw-coraz-czesciej-powodem-sa-finanse-6667094492355456a.html
https://pulsmedycyny.pl/aborcje-w-polsce-w-roku-2020-wykonano-1076-zabiegow-wiekszosc-z-powodu-uposledzenia-plodu-1124725

to nie jest kwestia 1k, tylko problem z