Wpis z mikrobloga

To pani Agnieszka, matka trójki dzieci. Agnieszka była w ciąży bliźniaczej i zgłosiła się do szpitala ponieważ jej stan zdrowotny zaczął się pogarszać. 23 grudnia 2021 zmarł pierwszy z bliźniaków, według rodziny kobiety, lekarze nie pozwolili na usunięcie martwego płodu, ponieważ "prawo w Polsce tego surowo zabrania". W związku z czym przez kolejne 7 dni, czekano, aż funkcje życiowe drugiego z bliźniaków samoistnie ustaną. Przez 7 dni Agnieszka nosiła w sobie martwy płód. Śmierć drugiego z bliźniaków nastąpiła dopiero 29 grudnia 2021 r. a do wydobycia martwych płodów doszło po kolejnych dwóch dniach.
Nie zapomniano jednak w porę poinformować księdza, aby przyszedł na oddział i odprawił pogrzeb dla dzieci.
Agnieszki nie udało się uratować, kobieta zmarła.

Rodzina Agnieszki udostępniła jej wizerunek oraz treść apelu, prosząc o udostępnienie i nagłośnienie informacji o jej tragicznej śmierci.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #aborcja #medycyna #zdrowie #4konserwy #konfederacja #prawo
saakaszi - To pani Agnieszka, matka trójki dzieci. Agnieszka była w ciąży bliźniaczej...
  • 206
@caalkiem_nowe03: Współczuję z całego serca...
Skoro do takich patologii dochodzi to może coś nie tak z procedurami, medycyna nie jest nieomylna.
Jak czytam o twoim przypadku czy innych traumach kobiet w ciąży to aż mnie trzęsie na samą myśl zrobienia kolejnego dziecka mojej żonie. Pierwsza ciąża nie była łatwa ze względu na stan zdrowia mojej żony i musiała mieć cesarkę, baliśmy się wtedy, że jakiś katooszołom każe jej rodzić naturalnie co
@Felixu: namawiaj rodzinę i znajomych na apostazję...im mniej te urwy mają 'wiernych' w statystykach tym mniej argumentów za utrzymaniem ich zbędnych mord z budżetu państwa i brania pod uwagę przy podejmowaniu decyzji.