Wpis z mikrobloga

@Andrzejq2rq: Ej ale zapomnijcie na chwile ze to Stanoski.

Przyjezdza se jakas dziennikarzyna sportowa do burmistrza miasta z drugiego konca polski i mowi mu zeby nie robil jakiegos eventu bo on nie lubi kogos kto go organizuje.
Bardzo dobrze burnistrz zrobil, ze zlal Stanoskiego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
To chyba nie chodzi o to że Stanowski nie lubi Najmana, tylko że Słowik jest zaangażowany w organizację tego wydarzenia
  • Odpowiedz
@zaracizaebeebe: Stanowski ciśnie po gali bo promuje ją słowik gość który powinien dostać dożywocie za wszystkie zniszczone życiorysy. Widać ze nie lubisz stanowskiego ale nie spłycają sprawy. Burmistrz nie ma kręgosłupa moralnego i za pare groszy zjadłby gówno bo skoro nie łamie tym prawa to czemu nie #!$%@?ć za pare złotych. Po za tym skoro burmistrz mówi ze ściąga miliony złotych dla miasta przez firmy transportowe to mógłby odmówić spokojnie tych
  • Odpowiedz
@Andrzejq2rq mam nadzieję, że Stanowski jeszcze bardziej będzie orke robił na tego pajaca Najmana a i temu burmistrzowi niech robi jazde. Wgl popycha go jak jakaś rzecz co za gbur
  • Odpowiedz
Jak w szkole ( ͡° ͜ʖ ͡°) NIE OBCHODZI MNIE KTO ZACZĄŁ, MACIE SOBIE PODAĆ RĘKE NA ZGODĘ xD


@Rafixo: po tym tekście zawsze widziałem, że mam do czynienia z kretynem xD
  • Odpowiedz