Wpis z mikrobloga

@Wszystko_albo_nic:
1. Australia pokazała, że wybitnego tenisistę odesłała to wy robaczki gówno możecie.

2. Ludzie udzielają poparcia Novakowi, który zaprowadzi ich na manowce.

3. Wśród masonów są różne grupy interesów i widocznie Novak jest z tej, która mówi o wolniejszych przemianach niż tak gwałtownych. W tej samej grupie wolniejszych jest Trump.

Na mój chłopski rozum to odpowiedź 3.

@Springfield: Z tym Alexem to różnie może być. Sam się przyznał, że
@Springfield: Jakie są argumenty przemawiające za tym że wszystkie te choćby 3 wymienione osoby są podstawione?

Alex - bo? Rogan - bo? Malone - bo?

Nawet jeśli oni odkrywaja 1% rzeczywistej tajemnicy to zwiększają szanse ryzyka "tych grup", wszyscy honeypoty?
To kto jest po "dobrej stronie"?
@fulloffail: Folia podpowiada mi, że nikt, ponieważ każdy kto realnie mógłby zagrozić interesom śmierdzących masonów jest prawdopodobnie unieszkodliwiany zanim zrobi cokolwiek „głupiego”. Zresztą nie dziwi Cię fak, że taki podcast z Malone’em jest nadal dostępny na spotify?

Z drugiej jednak strony, moja chłopięca naiwność pragnie wierzyć, że te wszystkie złe działania do dopust Boży, który jest ostatnim ostrzeżeniem, przed ewentualną katastrofą, którą da się jeszcze powstrzymać głównie przez zmianę i poprawę
Folia podpowiada mi, że nikt, ponieważ każdy kto realnie mógłby zagrozić interesom śmierdzących masonów jest prawdopodobnie unieszkodliwiany zanim zrobi cokolwiek „głupiego”. Zresztą nie dziwi Cię fak, że taki podcast z Malone’em jest nadal dostępny na spotify?


@Celsus: Na tym etapie ta banda przygłupów chyba nauczyła się czym jest efekt streisand, więc jedyne co im pozostaje to tworzenie innych kretyńskich sytuacji jako zasłony dymne i kreowanie fact-checking startupów. Dlatego żyjemy w takim
A no i jeszcze trzeba pamiętać o rug-pull teorii, a coraz więcej jest wiadomości o szkodliwości szczepien. Więc takie osoby ja Malone idealnie wpasowuja sie w skrypt.
@fulloffail: Z tym, że z rug-pull theory jest jeden problem, bo jeśli ostatecznym celem jest tak naprawdę pełna kontrola nad populacją poprzez cyfrowy pieniądz i czipy rfid, a nawet teraz znaczna część z tych, którzy się zaszczepili jest w opozycji do wprowadzenia takiej ingerencji w prywatność i pozostałą osobistą wolność, to jakim cudem i pod jakim pretekstem planują nakłonienie całej populacji do przyjęcia tych niechcianych nawet teraz rozwiązań w przypadku obalenia