Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna

Jak miałem 20 lat to może jeszcze dałbym sobie zagrać na sumieniu że mam obowiązek bronić kraju etc. Teraz to ja mam rodzinę i chcę tej rodzinie zapewnić dobre i spokojne życie. W życiu nie zdechnę w polu kartofli dobity przez ruską onucę w imię kraju rządzonego przez takich debili jak pis. Nie chce dostać karabinu, gdy ktoś inny dostanie do niego naboje, żeby zostać mięsną tarczą która zapewni NATO 24h xDD Gdy wzywa rząd moim honorem jest organizacja wizy do stanów xD
  • 58
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Cywile też gina a tacy co uciekają przed poborem dodatkowo giną bez honoru

@kris666123: "Honor to nagroda głupców. Chwała nie przyda się martwym." ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@shm12: Polacy przez 60 lat komunizmu oraz wcześniejsze wojenne przygody mają skażone myślenie - skażone brakiem wiary we własną sprawczość. Dlatego mamy takie niskie frekwencje na wyborach, dlatego powstają idiotyczne teorie spiskowe jakoby był jakiś układ że dwa obozy polityczne się dogadały żeby rządzić na zmianę itp. I dlatego też nikt nie chce ginąć za swój kraj bo ludzie myślą że to nic nie da. No i pewnie pod rządami takich
  • Odpowiedz
Przestańcie z tym american drim xD. Serio tam jest gorsza dzicz niż u nas. Wystarczy, że jakiegoś murzyna zabiją to się ten kraj sam rozpierd0li.
  • Odpowiedz
@shm12: Troche logika cucka. Ktoś przychodzi i wyrzuca Cię z domu, zostajesz z niczym i potulnie podwijasz ogon i idziesz w inne miejsce żebrać o pomoc, bo nie chciałeś bronić swojego domu, samochodu, miejsca pracy, rodziny i znajomych.
  • Odpowiedz
Nie chce dostać karabinu, gdy ktoś inny dostanie do niego naboje, żeby zostać mięsną tarczą która zapewni NATO 24h xDD


@shm12: kolejny wykopowy dzban, który myśli, że wojsko w czasie wojny zrobi #rozdajo karabinów jakimś ułomkom, co prędzej sobie nią krzywdę zrobią, niż skutecznie będą nią walczyć z wrogiem XD

Nie bój się, nie dostaniesz karabinu, nawet nie wiedziałbyś jak go trzymać.

Ba, nawet jakbyś wiedział, to i tak dla wojska
  • Odpowiedz
Z większoscia tutaj sie zgadzam, z drugiej zas strony dzieki takim postawom to Ruskie moga sobie na duzo w Europie pozwolić.
Nie jestem przekonany do militarnej przewagi Europy nad Rosją, ale jesli chodzi o morale to nas zjadaja na sniadanie.
Duza szansa ze nawet byscie sobie nie #!$%@? tylko skonczyli w ruskim gułagu patrzac jak gwałca wasze dzieci, zony, matki.
  • Odpowiedz
@shm12: gdyby pis naprawde rozliczyl jakies afery to moze ktos by moze uznal ze warto ginac za tej kraj
a tak to nadal przeciez sady sa "wolne" a policja sprzedajna XD

no fajnie ze gdzies w 2015r ludzie zaczeli wierzyc w ten gwnokraj ale teraz to chyba nikt w to nie wierzy xD
  • Odpowiedz