Wpis z mikrobloga

Mam covid spędzam 4 dzień w domu i nie mam pojęcia w co grać XD mam prawie wszystkie konsole do gen ps3/x360 i wczoraj zacząłem grać w simsy z nudów. Poleci mi ktoś jakaś ciekawa grę? Gry które mnie wciągnęły cities skylines, oxygen not included, football manager, Lol, diablo 2, minecraft, slay the spire, hadean tactics. No nie mam pomysłu w co zagrać, jak nie mam czasu to cały czas mam ochotę a jak już tak jak teraz muszę siedzieć w domu to nie mam w co grać xD
#gry
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@The_Rainman: Stardew Valley - chillowa gierka gdzie rozwijasz farmę, pokonujesz potworki robisz różne zadania, ale można robić co się chce. Im dalej w las tym nowe rzeczy się odkrywa.

Subnautica jest super jak nie grałeś, a była za darmo chyba na wszytko, więc może masz. Subnautica to taki survival pod wodą gdzie zbierasz różne materiały i próbujesz się wydostać z obcej planety. Wciaga jak bagno tylko nie czytaj nic w necie
@MarMac: Factorio mnie nie wciagnelo :( FTL kiedyś trochę grałem teraz jakoś nie mam ochoty ale jak tobie się podobało spróbuj Convoy bo jest podobne, rimworld uwielbiam oglądać granie mnie nie wciagnelo nie wiedzieć czemu :(

@nika_blue: Stardew grałem chciałem teraz znajomego namówić na multi ale jest ignorantem i nie chce grać a solo mi się nie chce drugi raz chyba, mam subnautica na epic i w zasadzie chyba spróbuję
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@The_Rainman: spróbuj spróbuj, to jedna z tych gier co na początku wygląda niepozornie, ale zanim się obejrzysz będzie 2 rano xD Tylko nic nie sprawdzaj w necie, największy fun to granie pierwszy raz i odkrywanie wszystkiego samemu :)