Wpis z mikrobloga

@DoktorNauk:
a ja sie za dzieciaka naruto naoglądałem i cierpienie przekułem w zasade: ja tak nie zrobie.

takze to nie

cierpienie ukształtowało moje pełne nieszczęścia i pozbawione sensu dorosłe życie


tylko ty
  • Odpowiedz
@Tank1991: a ty je komentujesz, czyli zajmujesz się nawet nie swoim życiem tylko cudzym. Rad mi będzie udzielał chłop od chińskich bajek co siedzi na mirko i się wywyższa. No X D
  • Odpowiedz
@Tank1991: no ja nie dzwoniłem, nie obracaj kota ogonem.
To tak nie działa panie kolego, że jak tobie się udało ( nie wiem co ci się udało bo oglądałem SpongeBoba a nie Naruto ), to innym też się udało.
Wyzywasz chłopa bo napisał, że przez to, że miał smutne nastoletnie życie, ma smutną dorosłość? Serio xD? To dopiero jest smutne.
  • Odpowiedz
@DIONESORENOSINOS:

no ja nie dzwoniłem, nie obracaj kota ogonem.

Czy ty sie dobrze czujesz? Gdzie ja napisalem ze "to ty dzwoniles? "

To dopiero jest smutne.

Smutne to iest to ze nie potrafisz nawet prostego rozumowania przeprowadzic co wiecej nie wyzywam chlopa tylko to co robi wiec kolejny blad w rozumowaniu matko z toba sie nawet dyskutowac nie da :|
  • Odpowiedz
@Tank1991: ty weź chłopie jeszcze raz przeczytaj od początku swoją własną dyskusję i może zauważysz, że to ty nie potrafisz czytać i wniosków wyciągać i, że kłócisz się sam ze sobą.
Możesz też brnąć w zaparte i robić z siebie idiotę, jak wolisz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to ty nie potrafisz czytać i wniosków wyciągać

@DIONESORENOSINOS:

miałem racje ze z toba dyskutowac sie nie da xDDDD

robić z siebie idiotę, jak wolisz

to nie ja bronie przegrywa na tagu przegryw xDDDD sory ja mu chcialem pomoc ty... chyba chcesz trzepac konia do swojego dziewictwa
  • Odpowiedz