Wpis z mikrobloga

@putinn: wiem o tym, że jest coś takiego jak indukcja ale my nie rozmawiamy o profesjonalnym warsztacie tylko typowym Mirku-Majsterkowiczu który raz na jakiś czas coś tam sobie grzebie w swoim garażu.
Z resztą nawet w warsztatach jak nie raz patrzę to nadal króluje palnik, spawarka, szlifierka i młotek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@basilur: To jest oczywiste że królują archaiczne narzędzia, w tym kraju ciężko o ogarnięty warsztat niestety. Czasem w ASO nie wiedzą co to jest indukcja :D Nie mówiąc o specjalistycznej chemii do odkręcania zapieczonych śrub.
@putinn: ja się nauczyłem na błędach - jak jakaś śruba nie puści kluczem udarowym który mam to daje robotę znajomemu mechanikowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapieczone albo urwane śruby w tulejach dały mi kilka razy w dupe i już nie mam zamiaru #!$%@? się z cięciem, wybijaniem, wierceniem, gwintowaniem itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Gawol_1: tak jak ci piszą... Sam dasz radę
@Gawol_1 lepiej sprzedać januszom, naprawią to po łebkach i sprzedadzą komuś kto sie nie zna i będzie miał masę problemów z autem i znienawidzi reno.
()
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@basilur: laguna od nowości w rodzinie, sentyment mam do niej, moje pierwsze auto było, teraz mam lepsze a to służyło na tłuczenie w koło komina. A auto inne i tak muszę kupić dla żony więc tylko przyspieszyło decyzje