Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 502
@putinn: @Atreyu: @rolnik_wykopowy: @rakujp: pojazd laguna 2 opowiadam jak było, spawałem uchwyt amora z tylu bo skorodował, ojciec na początku mowi patrz czy nic sie nie pali wiec on spawał ja patrzę, jest git wiec zamknąłem dzwi i mowie śmiało dawaj, no i tak sobie spawamy, ustawiamy po czym patrze do góry a tam szyby całe czarne, najgorsze jest to że auto na złom, zjarała się wiązka przewodów
  • Odpowiedz
@Gawol_1: Wiem że laguna, poznałem wnętrze stąd wiedziałem ze chodzi o spawanie uchwytu amortyzatora :D
Jaki silnik? Może nie jest tak źle, i wcale nie trzeba złomować. Części do wnętrza tanie jak barszcz, nawet może za darmo by się udało ogarnąć :)
  • Odpowiedz
@Gawol_1: znajomy ostatnio wymieniał coś w zawieszeniu, spryskal śruby jakimś olejem penetrującym, potem jak jedna śruba od belki nie chciała puścić to zaczął ją grzać palnikiem...
Efekt był taki, że belka (olej, farba, konserwacja) zaczęła się jarać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie podwozie blisko baku. Na szczęście zdążył szybko wyjść z kanału i odpalić gaśnice XD Ale elementy gumowe/plastikowe zostały zjarane.

Laguna popularne auto. Nie ma opcji
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@basilur: @putinn: mirki dzięki za rady ale auto miało pojezdzic jeszcze pół roku i pojsc na złom, wiec pojdzie szybciej, czlowiek sie uczy całe życie :) laguna z 2003 roku, 350 tysięcy przebiegu, konczy się już homologacja na lpg, szkoda pudrować trupa
  • Odpowiedz
nie chciała puścić to zaczął ją grzać palnikiem...


@basilur: XDD brawo

Od tego jest nagrzewnica indukcyjna, żeby nie puścić gruza z dymem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Gawol_1: jeśli mogę coś zasugerować, to wystaw ją na fejsie na grupie z częściami w całości. Dostaniesz ze dwa razy więcej zielonych niż na szrocie. Jaki silnik? Jeżeli to nie jest 2.0IDE tylko 1.6 - 1.8 - 2.0 to przebieg 350k to dopiero docierająca się jednostka :P
  • Odpowiedz