Wpis z mikrobloga

Miałem iść z wykopakmi na piwo ale nagle napisał kolega ze studiów żebym poszedł z nim i jego paczką na miasto, zanim się zebrali było po 22, jego kolega skomentował moje przebarwienia na twarzy, że wyglądają źle ale zawsze mogę coś z tym zrobić, przynajmniej nie jestem niski, nie pytałem go o zdanie XD. Jego koleżanka pytała mnie po jakich klubach/dyskotekach lubie chodzić, odpowiedziałem szczerze że nigdy w żadnym nie byłem, zaśmiała się i powiedziała do nich coś w stylu a myślałam że to ja jestem dziwna. Obeszliśmy pare Pubów, potem Klub do którego mnie nie wpuszczono bo miałem adidasy a to eleganckie miejsce XD. Potem ten kolega ze studiów coś kombinował jak by mi tu załatwić odpowiednie spodnie , jego koleżanka coś komentowała że jak ja w ogóle mogłem wyjść z nimi w adidasach. Ostatecznie miałem pobiec na tramwaj i jak najszybciej wrócić co i tak zajęłoby mi 2 godziny. Idąc na tramwaj pomyślałem że pie#dole to towarzystwo i poszedłem na #krakowpiwo
Dziękuje wam za dzisiaj ( ͡ ͜ʖ ͡)
#wykoppiwo #pijzwykopem
SaintWykopek - Miałem iść z wykopakmi na piwo ale nagle napisał kolega ze studiów żeb...

źródło: comment_1643510078jEO9dAw8u9pIEavJcwapxK.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Wiesz o tym że ludzie czasem na głos cię opisują, albo komentują i nie musisz się nikogo o zdanie pytać? Ale skoro każdy coś mówił znaczy że coś jest na rzeczy pomyśl o tym, inaczej by było jak by jedna osoba się odezwała
  • Odpowiedz
@Kubeczekgoracejwody: mojego ziomka raz nie wpuścili ale był jakiś motyw czerni i wejście za free jak na czarno się ubrałeś a on miał krótkie pomarańczowe spodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale do butów no kurła jak można się #!$%@?ć, no dres to powiedzmy że rozumiem, ale we wpisie mowa o butsach
  • Odpowiedz