Wpis z mikrobloga

Nie jest żadną tajemnicą, że wiele osób ze środowiska Instytutu Ordo Iuris rozwiodło się lub rozwodzi. Takie sprawy nigdy nie były do tej pory przyczyną negatywnych reakcji ze strony władz organizacji ani tym bardziej zakończenia współpracy z kimkolwiek — mówi w rozmowie z Onetem dr Tymoteusz Zych, były wiceprezes ultrakonserwatywnego i katolickiego instytutu Ordo Iuris.


To jest właśnie ta katotalibańska moralność XD

Banda degeneratów, która chce ustanawiać katolickie zasady w całym społeczeństwie, ale sami nie są zbyt skorzy do ich przestrzegania

A wywiad Pana Zycha to ZŁOTO i gorąco zachęcam do lektury - https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/skandal-obyczajowy-w-ordo-iuris-tymoteusz-zych-to-godne-ubolewania/25ryv78,79cfc278

#neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow
N.....t - >Nie jest żadną tajemnicą, że wiele osób ze środowiska Instytutu Ordo Iuris...

źródło: comment_16435332247e6JTSAbjp60QCMbSEOmUo.jpg

Pobierz
  • 30
@FFFFUUUU: Widzisz różnice między nawoływaniem do zabrania ludziom możliwości rozwodu, a bezczelnym korzystaniem z tej możliwości póki jeszcze nie udało się swoich własnych postulatów przeforsować?

No ale ja wiem, ja wiem. To zapewne jedna z tych "wyjątkowych sytuacji", którymi konserwy zawsze się tłumaczą gdy ktoś przyłapie ich na #!$%@? własnych deklarowanych zasad.
@CalviN_Candie: Panie doktorze, ja wiem jak to wygląda, ale to naprawdę wyjątkowa sytuacja. Wie pan, córka jest jeszcze młoda, studiuje prawo, nie ma teraz czasu na wychowywanie dziecka, musi angażować się na rzecz kościoła świętego i powszechnego, aby uratować Europę przed lewacką zarazą i sekularną demoralizacją. Zresztą wie pan, dobrze zapłacę, otrzymałem ostatnio przelew "ze wschodu", nie pożałuje pan...
dobrze was się podburza, zaoszczędzicie na kawie przez te posty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
także nie życzę smacznej kawusi bo pewnie nie będzie dziś potrzebna, ciśnienie podwyższone