Wpis z mikrobloga

Siemano mirki, powiedzcie mi, czy terminy oczekiwania na tą legendarną marke są na prawde takie długie? W lipcu złożyłem zamówienie i opłaciłem zaliczke, auto mialo byc wstepnie na listopad, potem na grudzien, potem na styczeń. Mamy koniec stycznia i dostaje dzis maila, ze auto nie wyprodukuje sie nawet w lutym i ze MOZE bedzie w marcu. Nie ukrywam ze sie bardzo wkurzylem, ale nie wiem, czy mam jakies pole do dyskusji w tym temacie... Mieliscie podobne sytuacje? Chodzi o 218i gran coupe, wiec moze nie jakis turbo wysoki model, ale i tak tyle czasu to jakis zart.
Czy to salon cos kombinuje, czy jak? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bmw #noweauto #motoryzacja #samochody
  • 6
  • Odpowiedz
@drajvver: To dobrze, że nie zamówiłem tylko wziąłem coś innego xD. Byłem o krok od zamówienia 220i GC w lipcu i miało być na sierpień lub wrzesień. Ale może im podaży zabrakło już na koniec miesiąca jeśli tobie mówili o listopadzie, bo pamiętam, że po kilkanaście dwójek dziennie w tym salonie było zamawianych.
  • Odpowiedz
@drajvver: Seria 4. W burżujskiej opcji zamówiona w kwietniu. Kumpel nawet nie ma info kiedy będzie auto. Informują, ze jak zmniejszy wyposażenie to dostanie szybciej.
  • Odpowiedz