Wpis z mikrobloga

Neuropa publicznie: zorganizujmy zbiórkę na WOŚP, pomóżmy biednym i chorym dzieciom ()
Neuropa prywatnie:
- Mam nadzieję, że kolejna fala da nam po piździe solidnie
- Oby
- Serio, życzę sobie i wam, aby to społeczeństwo zostało zdziesiątkowane

Niech dobre uczynki nie przysłonią wam prawdziwego obrazu tych dzbanów, chorych z nienawiści do innych, za ich odmienne poglądy. To ludzie, którzy wczoraj MODLILI SIĘ (XD) o to, aby żona Bosaka go naprawdę zdradzała, a regularnie u nich pojawiają się wpisy życzące śmierci Kaczyńskiemu.

#bekazlewactwa #lewackalogika #neuropa #4konserwy #wosp #polityka
d.....t - Neuropa publicznie: zorganizujmy zbiórkę na WOŚP, pomóżmy biednym i chorym ...

źródło: comment_1643660310g6Zwgdal9ofZzicJkexDPQ.jpg

Pobierz
  • 16
te same screeny po raz 2137

lewactwo zaorane


@kozackikozak: poproś kolegów, żeby udostępnili to co teraz piszą, to będą nowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ogóle co to za idiotyczny argument. Debilizm stojący za tymi komentarzami się przedawnił, czy jak?

Równie dobrze neonaziści mogą się tak bronić. "Tylko ten holocaust i holocaust, wymyslilibycie lepszy argument przeciw nazizmowi, a nie 1488 razy tego samego używacie".
@dubstract: Tak, bo w przeciwieństwie do bredzącyc z jednej strony o tolerancji, a z drugiej o miłości do bliźniego mam świadomość jak wygląda dynamika interakcji międzyludzkich i wiem, że człowiek u podstaw to dalej proste zwierze stadne.

A co do braku twojej patologii i braku nienawiści - typowy hipokryta, który przed samym sobą nawet nie potrafi się przyznać, że gardzi do granic nienawiści inną grupą społeczną (no chyba, że zaraz będzie
j.....o - @dubstract: Tak, bo w przeciwieństwie do bredzącyc z jednej strony o tolera...

źródło: comment_1643703148AaIlH59nEC8CCUy7GxV4V1.jpg

Pobierz