Wpis z mikrobloga

@wiktorek_pl: naprawde spoko. Podjeżdżasz do dystrybutora, wklikujesz mu do ktorego podjechales, ile chcesz max zabulić, karta pin i masz 3 minuty na rozpoczecie tankowania. Potem wydruk i z glowy.

Chyba te po lewej jeszcze maja normalna kase, ale nie wiem zawsze tankomatu uzywam.

A i czasem mi wywalało bład jak zblizeniowo probowalem, wiec dla pewnosci lepiej wcisnac mu karte w bebechy.
@wiktorek_pl: masz dwie opcje w przypadku Pb i ON i tylko jedna opcja w przypadku LPG
1. Płatnosć na bramce
2. Płatność kartą przy dystrybutorze. Wybierasz dystrybutor np 3 lub 4 podajesz sobie limit ceny i do tylu zatankujesz. Po tankowaniu idziesz sobie z powrotem do automatu pobierając wydruk (musisz znowu wybrać dystrybutor). Potem odjeżdżasz i cieszysz się że nie stoisz w kolejce do płatności jak jakiś frajer.

W przypadku LPG,
Płatność kartą przy dystrybutorze. Wybierasz dystrybutor np 3 lub 4 podajesz sobie limit ceny i do tylu zatankujesz.


@thampel5: Czyli podjeżdżam do dystrybutora numer 3, wbijam na ekranie 200zł i zaczynam sam tankować, jak do tylu dojedzie to samo mi automatycznie zastopuje pistolet? I dalej ide do automatu zapłacić, czyli ten automat to taka po prostu automatyczna kasa, która stoi sobie gdzieś z boku?
@wiktorek_pl: automat jest przy samym dystrtbutorze, tak od frontu. Jak juz raz wcisniesz limit ceny, to juz nie musisz nic placic, samo Ci sciagnie. Jak odkladasz pistolet to idziesz do tankomatu po wydruk, patrzysz czy sie zgadza, przekrecasz kluczyk i odjezdzasz w kierunku zachodzacego slonca.

Nie wiem czy odskoczy pistolet ale podejrsewam ze tak. Zawsze wbijam wiecej niz planuje tankować
@wiktorek_pl jeśli działa tak jak na Islandii to tak. Jeśli wklepiesz 1000zł to obciąży cię tylko tyle ile zatankowałeś. Automatycznie też przerwie gdy jak będzie pełny. Bardzo wygodna opcja. Będąc w tym roku na Islandii i tam w zasadzie nie ma innych stacji i wszyscy zadowoleni