Wpis z mikrobloga

#rolki Poleci ktoś jakieś profesjonalne rolki do takiej jazdy po mieście, po trasach na rolki, ciut do poskakania, ciut do jeżdżenia po schodach i tyłem:P ? Chciałbym jakieś profesjonalne a nie rzęch co mi się popsuje. Jedne męskie i drugie dla baby:)
  • 27
  • Odpowiedz
@ReeceWithouterpoon: Dobrze, że na początku też uzasadniłeś dlaczego niby beatsy maja byc lepsze xD
Proszę nie wyjeżdżaj z takimi przytykami bo hipokryzją zajeżdża aż za mocno.

Jeśli chcesz grindować poręcze to uwierz mi, że advance będą znacznie lepsze. Do skakania możliwe, że jeden pies czy użyjesz plaskików czy tych metalowych. Śmiem wręcz twierdzić, że przy hardcorowym jeżdżeniu i cięzkim zawodniku wolałbym mieć plastik pod sobą niż szynę metalową ale tutaj jedynie
  • Odpowiedz
@inny_89: spokojnie, jestem profesjonalnym hipokrytą ;)
Rozumiem (trochę) podejście agressiv ale jak widzę zadane pytanie to od razu wiem, że koleś nie będzie grindował a "trochę skakać" to znaczy przeskoczyć z drogi na krawężnik czy nad studzienką a nie 360 nad schodami i 3m lotu. Z resztą zobacz co wybrał, szmaciaki jednorazówki za ponad 1k.
Fakt, doświadczenia z szynami clear nie mam ale mój zielony gameboy color używany przez pół rodziny
  • Odpowiedz
@ReeceWithouterpoon: Nigdy nie mialem tych szyn w innym kolorze niż clear także jesli założyć, że inne będą mocniejsze to co ciekawe chodza nawet taniej niż te clear. Także faktycznie może być lepszy wybór.

Co do powerbladingu to co mi się marzy to Kizer Arrow ale to już neistety cena zaporowa. Tam jest "core" aluminiowy z plastikiem na zewnątrz i ma to moim zdaniem mega sens. No opócz ceny...

Z tanich rozwiązań
  • Odpowiedz
@inny_89: jak coś na duże kółka to 80-100mm bym chciał bo na razie kupiłem ready to roll kaltiki v1 po taniości właśnie na park, treningi i dojazdy. Mam jeszcze modowane frx 4x80 na miasto i się zastanawiam: czy je sprzedać, zostawić sobie postcardy z undercovera bo jednak te kółeczka to jest sztos i kupić szynę 4x80 ufs, ale też korci kupić coś odrobinę większego, koniecznie na 4 kołach.
Cen jakoś specjalnie
ReeceWithouterpoon - @inny_89: jak coś na duże kółka to 80-100mm bym chciał bo na raz...

źródło: comment_1643903148wbSVHU0VqjJHRq2pA7ChiC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz