Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu, w ramach jedzenia czegoś słodkiego, kupuję sobie sezamki. Mają prosty skład, zazwyczaj jest to sezam i cukier glukozowo-fruktozowy. Są też atrakcyjne cenowo. Jedna paczka kosztuje w Lidlu 1,70 zł, a są w niej 3 opakowania po 3 sztuki. Np. w Lewiatanie można kupić jedną paczkę z 3 sztukamiza 0,80 zł lub 1 zł.
Do tej pory udało mi się przetestować je w kilku sklepach: Lewiatanie, Netto, Aldi, Lidlu, Biedronce i w Auchan.
W takiej kolejności mam najbliżej sklepy. Lewiatan jest nieopłacalny, Netto stało się już też. Co jakiś czas ich sezamki drożały o 10 gr, a teraz kosztują już 2 zł. W Lidlu np. w poniedziałek mieli jeszcze po 1,70 zł. Ponadto można tam kupić w orzechy arachidowe w takiej samej formie, cenie i gramaturze. Niestety ich sezamki są bardzo zmielone, mocno się kruszą i nie mogę się do nich w pełni przekonać. Lepsze opcje w takiej samej (albo niższej o kilka groszy cenie) mają w Biedronce i w Auchan. Nie wiem jak to wygląda dzisiaj, bo do tych sklepów mam daleko. Mam nadzieję, że nie podrożeją.
Aldi też nie jest specjalnie opłacalnym sklepem, bo też sprzedają tam na sztuki, o ile mnie pamięć nie myli. Z ciekawości dodam, że mają tam wersję z żurawiną i jakimiś ziarnami w cenie 2 zł. Nie chcę wprowadzic nikogo w błąd, ale ta paczka jest mniejsza niż 3x3. Także bardziej jako ciakowstkę polecam ten ichniejszy wyrób.
Dziękuję za uwagę.
#sezamki #slodycze #jedzenie #sklepy #lidl #auchan #biedronka #aldi #auchan #netto #lewiatan
Kummernis - Od jakiegoś czasu, w ramach jedzenia czegoś słodkiego, kupuję sobie sezam...

źródło: comment_1643823932H42x3I27PlDonVctUZ9loM.jpg

Pobierz
  • 3