Wpis z mikrobloga

7 lat pracy, 500 godzin rozrywki i jedynym trybem graficznym które oferuje 60 klatek jest ten z rozdzielczością 1080p, do tego archaiczna oprawa graficzna, animacje ruchu i kompletny brak broni palnej xD
Blamaż i kompromitacja na arenie międzynarodowej. W chwilach takich jak ta wstydze się że jestem Polakiem. To jednego gniota można już spokojnie odhaczyć, raczej nie jestem jakimś fetyszystą aby ogrywać taki tytuł w takiej rozdzialce xD
#ps5 #xbox
daeun - 7 lat pracy, 500 godzin rozrywki i jedynym trybem graficznym które oferuje 60...

źródło: comment_1643828332k7yNhFShvOyyXr7jxhkag4.jpg

Pobierz
  • 11
@daeun: Pełna zgoda, 7 lat żeby spłodzić powtarzalnego looter shootera, z pozornie istotnymi decyzjami fabularnymi które finalnie nie maja wiekszego wpływu, w dodatku kiepsko zoptymalizowanego ze spadkami animacji o którym za miesiąc każdy zapomni to powoli klasyka polska szkoła gamedevu.
@vista_ #!$%@? się od naszych xbox-ów i #!$%@? się od naszych x-boxuf. Ogólnie bekę mam z nowobogackich z nową generacją, kiedy z 80% rynku to wciąż stara generacja, a PC stoją w miejscu od długiego czasu. ( ͡ ͜ʖ ͡)