Wpis z mikrobloga

@MPTH: Też jestem po EiT. Po obronie 2 dni później zaczynałem pracę. Mgr robiłem do sesji, potem stwierdziłem, że to nie ma sensu i w pracy więcej się nauczę i ciekawsza, więc olałem sesję.
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro: No cóż niestety mam wrażenie, że w telekomunikacji odnajduję się na słabiej. W ogóle to mam wrażenie, że podczas tych studiów liznąłem sporo dziedzin, ale żadnej wystarczająco mocno by mogła zdefiniować kierunek rozwoju zawodowego :< Więc chyba ostatecznie będę szukał czegoś w IT, coś tam mam na githubie, może się jeszcze trochę douczę i się na juniora załapię
  • Odpowiedz
@BanzMakeHerDance: mijasz sie z prawda skoro myslisz ze wystarczy pol godziny gadki z "nerdem" i reszte siedzisz cichutko w kacie xD Rozmawiasz z klientem, robisz dema (prezentacje przed XX grupa ludzi), daily, sraily, retro, planingi, czesto 4-5 na 8h to rozmowa z innymi ludzmi wiec pokornie zatkaj #!$%@? i brak wiedzy to wytkaj sobie
  • Odpowiedz
@pionas1337: jak sie zesral burak, mow co chcesz jak kodzisz w gowno firmach to tak jest. Wylewaj dalej frustracje polaczku.No robienie prezentacji przed xx grupa mega stres. Czyli 4h jestes na spotkaniach na ktorych mowisz 3 zdania no to musi byc przezycie
  • Odpowiedz