Wpis z mikrobloga

@memento_mori: no, ale co to #!$%@? jest xD jak pamiętam pierwsze max dwa tygodnie to był shitshow, a teraz od ponad miesiąca to jest totalny coinflip najpierw oranie bobów po 20/5 akshanem, a teraz #!$%@? za #!$%@?
@UgandaWarrior: Już parę razy tak mnie nerwy brały, że specjalnie zacząłem sprawdzać z kim i na kogo gram. Zawsze był ten sam schemat: wygrywam większość meczów ---> zaczyna robić się trudnej, ale jakoś dalej daję radę utrzymać całkiem wysokie win ratio ---> w moim teamie zaczynają pojawiać się ludzie z o wiele niższych rang ---> seria przegranych, bo dochodzi do sytuacji, gdzie 3 na 5 osób ma po 0/5

Nie mówię,
@bezprzypau: miałem bardzo podobnie i doskonale rozumiem twoja frustrację. Mi jeszcze często dobieralo ludzi po np. przerwie 2 tygodniowej w graniu. Generalnie wystarczyło na profesorze, że sprawdziłem moich teammateów i już wiedziałem kiedy przegram. Mimo wszystko dobiłem do mastera ale tylko dzięki Duo bo wtedy miałem spokojniejsza głowę, że chociaż na jednej osobie z drużyny mogę polegać