Wpis z mikrobloga

@Anesa: Oczywiacie większość odpowiedzi wykopków zrzucających winę na ciebie, jednocześnie broniąc creepow bo "faceci tak mają" otóż normalni nie mają, ale czego się po was spodziewać wykopki jak jedyny kontakt z kobietą macie jak widzicie różowy pasek,ha tfu
  • Odpowiedz
@wersalski_kasztan nie ma przyjaźni damsko-męskich

Tak może mówić chyba ktoś, kto różowe traktuje wyłącznie jak obiekty seksualne. Sam mam jedną różową przyjaciółkę, do której nigdy nie czułem żadnego fizycznego pociągu, ona do mnie też, w międzyczasie naszej znajomości znalazła sobie męża i ona też była na moim ślubie. Mamy kontakt do dzisiaj i nigdy nie mieliśmy się jakoś "ku sobie", po prostu się lubimy i lubimy ze sobą gadać, tyle.
  • Odpowiedz
  • 55
@Anesa Dałem w liceum taka koleżankę co zawsze jak popiła to się do każdego lepiła zdradzała chłopa itd. Teraz po paru latach chodzi i opowiada jak to była molestowana i gwałcona w liceum ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 187
@Flypho no nie wiem, jak razem z grupka osob spaliśmy w jednym mieszkaniu i obudzilam się jak mój dobry kolega wkładał mi rece do majtek i musiałam się wydzierać żeby ktoś go zabrał bo nie chciał się odsunąć to co to Twoim zdaniem jest, podryw? XD

Drugi to samo plus jeszcze jakieś obleśne "wiem że tego chcesz"

Potem przez takich śmieszków babki które faktycznie są gwalcone nie zgłaszają tego bo boja się
  • Odpowiedz
  • 40
Do większości komentujących wyżej: Prawidłowym rozwiązaniem jest nie "zmienienie środowiska", szczególnie że miałam tak I z ludźmi z małej miejscowości rodzinnej i z ludźmi że studiów, a to, żeby faceci przestali się po pijaku zachwywac jak zwierzęta.

Nie pozdrawiam, jeszcze was to śmieszy :o
  • Odpowiedz