Wpis z mikrobloga

. Tutaj oskrzenia o napastowanie seksualne i molestowanie seksualne w dodatku w pracy i wykorzystywanie swojej pozycji nie jest nad wyraz.


@corryand: a jaka jest podstawa tego stwierdzenia?
@masterix: filmiki ktore pokazuja jak je dotyka po miejscach intymnych, naciera olejkami, masuje i jeszcze robi warsztaty dla innych fotografow by uczuc jak uwodzic modelki i jak inicjowac z nimi kontakt fizyczny. Jego opis na maxmodels. To mowi samo przez sie. Calkowity brak profesjonalizmu i tylko zwabianie naiwnych dziewczyn po to by sie popodniecac jak sie rozbieraja do zdjec i je molestowac.
corryand - @masterix: filmiki ktore pokazuja jak je dotyka po miejscach intymnych, na...

źródło: comment_1644171119bNK3gT0KblP82A9OBFH8GE.jpg

Pobierz
@corryand: noż kuźwa, serio,to prawda ? i nikt nic?nie reaguje że facet wykorzystuje swoje,,stanowisko''w zamian za ,,pozwolenie'' molestowania i pewnie nie tylko ?aż trudno w to uwierzyć że ktoś może być aż tak ,,zboczonym'' typem i czuć się bezpiecznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@corryand: ,,prawdziwe oburzenie ''ja tak odbieram, tak czy owak nie pisze o nim tak jedna osoba ale kilka, stąd i moje oburzenie, że jeśli to prawda a nikt nie reaguje konkretnie na jego wręcz szowinistą podstawę wobec kobiet choćby samym wpisem -zasad prowadzenia kursu ,nakłanianie do,, kontaktu fizycznego''
@Amikamamy: no to prawda jest to obrzydliwe a duzo mlodych dziewczyn nawet nie wie na co sobie na sesji nie pozwalac i ze w profesjonalnej sesji forograf nawet palcem cie nie dotknie.. obrzydliwe przekraczanie granic wykorzystujac swoja pozycje fotografa. Ale najbardziej przeraza mnie skala twgo jak wiele dziewczyb doswiadczylo takich samych przezyc u innych fotografow i ze max models to sie stal wrecz zbieranina napalonych zbokow udajacych fotografow lub fotografow czyhajacych
@corryand: dokładnie,choć w sumie mało która przyszła''marzycielka modelka''powie o tym głośno co musiała zrobić znieść żeby zrobił jej ,,boskie'' foty a zbok fotograf się przyzna,tutaj jednak ten ,,oryginał'' zbok głośno się pod tym podpisuje i nikt nic?nikt się do jego ,,profesjonalnej'' dupy nie dobrał?nie ogarniam tego i nie łapię o co chodzi?czy to świat ocipiał, czy ja nie nadążam za tym co teraz jest normą wpisaną i konieczną w CV
@Amikamamy: dokladnie, skala przyznawania sie do tego jest mala. Sam mialem kolezanke bardzo ladna, ktora za czasow gimnazjum czesto robila sesje z roznymi amatorami, samozwanczymi fotografami ktorzy do niej zarywali z jednym nawet sie spotykala jakis czas. Ona nie robila aktow ale rowniez byla do tego przekonywana. Duzo dziewczyn w tych nastoletnich latach chce zaistniec i jest w stanie daleko sie posunac. Juz nie mowiac o doroslych babkach ktore sa plytkie
@corryand: dokładnie ,głupota co nie których naprawdę mnie zadziwia,zwyczajnie nie rozumiem tego,ale jeszcze bardziej nie rozumiem że taki ciul jeden z drugim nie kryje się z tym i nadal robi to co robi wykorzystując sporą część dziewczyn nie świadomych, naiwnych którym wciska się kity jakie to one piękne i że tak trzeba, dla mnie to zwykłe #!$%@?ństwo że daje się przyzwolenie na tego typu ,,dzialalność''taki typ to typowy alfons któremu dowala