Wpis z mikrobloga

@marek-krakow: podoba mi się, jak przegrywy mieszkające z mamą kreują swoją rzeczywistość. Trzeba mieć wroga, a najlepszym wrogiem jest ten co ma lepiej. Zrozumcie, że ci co się napchali tak, że im to 300zł zrobi różnicę taką, że się popłaczą, to jest jakiś margines. Reszta patrzy na was z politowaniem, jak swoje bycie przegrywem usiłujecie opakować w bycie mądrym i sprytnym.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@marek-krakow: @Louis_de_Pointe_du_Lac: @inko-gnito: @hurin: @Benq20: @matwes: oho, sami maklerzy giełdowi, rekiny byznesu, #programista15k i oskarki z bogatymi tatusiami ( ͡ ͜ʖ ͡)

Proszę, dajcie mi więcej swojej mądrości ()

@Sckb: chyba więcej cycków, dupek i animowanych japońskich kobitek XDD
Pobierz p.....k - > @marek-krakow: @LouisdePointeduLac: @inko-gnito: @hurin: @Benq20: @matwes...
źródło: comment_1644341968q7YVWznrR07hMJsjfUR48B.jpg
@goferek: XD oczywidcie ze daje, co widac po aktualnej i prognozowanej strukturze zadluzen - ludzie przestaja inwestowac hajs ktorego nie maja, czyli ceny spadaja, czyli pieniadz jest wiecej wart bo jestes w stanie wiecej za niego kupic. Rosnace stopy to nie jesy mechanizm na zabieranie kasy kredytobiorcom hipotecznym, to ma znacznie szersze odbicie w gospodarce chociazby w leasingu aut oraz innych zadluzen firm przy ktorych te 500k na mieszkanie wyglada smiesznie
@marek-krakow: problem jest tez w tym, ze oni te stopy powinni podniesc zeby zapobiegac inflacji, a nie teraz. Teraz jest za pozno, a przeciez to bylo do przewidzenia, ze tak będzie skoro ja, taki laik, to przewidziałem. Naturalna kolej rzeczy.
Tetaz by sie przydalo #!$%@? caly socjal (no poza najpotrzebniejszymi jak socjal dla niepelnosprawnych(
cale 500+ 13tki, 14tki do kosza. To tylko napędza inflacje dodatkowo, wszyscy na tym tracimy, a zyskune
Dlaczego te kredytowe prymitywy nie potrafią zrozumieć, że nikt tutaj nie cieszy się z ich pogarszającej się sytuacja materialnej, tylko z normalizacji chorej polityki pieniężnej zżerającej złotówkę jak nowotwór? Rozumiem, że nie ma sensu za dużo oczekiwać od ludzi żyjących od 1 do 1, ale na boga, świat nie kręci się wokół waszych hipotek.


@marek-krakow: Nie mam kredytu, ale bez jaj, to że Ty się nie cieszysz nic nie znaczy. :D
@marek-krakow: tyle że podnoszenie stóp procentowych teraz nic nie daje poza wzrostem kosztów spłaty mieszkania (a co za tym idzie większej presji płacowej), bo inflacja i tak rośnie. Przespali moment kiedy trzeba było to robić (i jednocześnie przestać tłoczyć pieniądze bez pokrycia w postaci zbędnego socjalu) i teraz czego nie zrobią, to wszyscy obywatele będą w dupie. Tak tylko pis potrafi.


@goferek: oni nie przespali tego momentu tylko celowo obniżali