Wpis z mikrobloga

Przerażające jest to jak ogromna część naszego społeczeństwa (tak jak użytkownik @rakiwo) łyka wszystko jak pelikan, bo tak mówi ich guru, który jest dziennikarzem sportowym. Dziennikarzem sportowym, który kieruje się w życiu jedynie podwójnymi standardami, co niejednokrotnie udowadniał swoją hipokryzją i zwrotem o 180 stopni kiedy chodziło o jego interesy lub interesy jego kolegów.

Stanowski w swoim materiale miotał się między różnymi argumentami, o czym świadczy chociażby fakt że kilka razy musiał robić „dogrywkę” żeby coś dopowiedzieć. Ale po kolei.

Podważał wysokość jego zarobków, co jest komiczne, biorąc pod uwagę że jest czynnym piłkarzem, jednym z najlepiej opłacanych w drużynie ekstraklasowej. Miałem wrażenie, że za chwilę zacznie wmawiać ludziom że pierścionek jest z odzysku (swoją drogą nawet jeżeli pierścionek był kupiony po kosztach to wystarczy spojrzeć na wielkość diamentu żeby oszacować że nie była to tania biżuteria), a sam Rzeźniczak zarabia najniższą krajową. Szkoda, że nie wspomniał jakie alimenty płaci na swoją byłą partnerkę i dziecko. Aha, 3 tys. Przy jego zarobkach mogły nie pasować do narracji jakim Kuba jest super wrażliwym chłopakiem i dbającym o dziecko.

Kolejny argument, „Rzeźniczak odwiedzał chore dzieci więc jest dobrym człowiekiem!” Takie akcje są bardzo często organizowane przez sam klub i wręcz obligatoryjne dla piłkarzy, którym samo takie działanie jest na rękę bo PR stonks.

„Kuba siedział z dzieckiem, ale później wyjechał do Turcji na zgrupowanie i nie wiedział co sie działo!”
Kilka osób ze środowiska Stępień dało informację, że pisała ona do Rzezniczaka w sprawie pieniędzy na wyjazd, ale po ponad 24h braku odpowiedzi (Kuba na pewno zapomniał telefonu na zgrupowanie zabrać) zdecydowała sie na założenie zbiórki.

Czy nie wiedział o zbiórce przed jej założeniem? Może nie wiedział. Czy po tym jak zobaczył zbiórkę jakoś zareagował? Ano nie zareagował. Tak zapewne było wygodniej. Nawet jeżeli z byłą partnerką nie mógł się dogadać to istnieją jeszcze inne sposoby na wycofanie zbiórki tym bardziej jeżeli nie wierzy jej zasadność. A skoro nie wierzy a badanie w Izraelu to rozumiem, że zgody na wyjazd nie wyrazi nawet jeżeli pieniądze będą?

Last, but not least. Rzezniczak nie dementuje w prasie żadnych niepochlebnych opinii i swoich byłych kobiet, bo taki z niego gentleman. No tutaj to się popłakałem prawie ze śmiechu. Gościu, który skacze z kwiatka na kwiatek, zostawił kobietę w zaawansowanej ciąży, nieraz udowodnił swoje pozerstwo na boisku czy wdając się w dyskusje na Instagramie albo Twitterze z randomami z neta nie daje wywiadów, bo ma takie zasady XD

Aha, do Stanowskiego poleciał od razu jak się nadarzyła okazja i wiedział jaki Krzysiu obejmie front. Ale to zupełnie co innego XD

Reasumując, Rzezniczak to pajac na poziomie Najmana. Jest niewinny, o niczym nie wiedział, dlatego teraz jak szczur chowa się i unika rozmów na ten temat (poza komentarzami do randomowych ludzi na instagramie xD), jednocześnie dając wywiady pomeczowe. Ale zawsze „dzień dobry” mówił na klatce.

#kanalsportowy #kanalbekowy #stanowski #rzezniczak
  • 22
@hiszpanskizdobywca: 100% racji.
Zbiorki trzeba robic, gdy naprawde nie ma juz szans na nic innego i tylko wtedy, gdy rodzice zrobili wszystko, by samemu te pieniadze zbierac.
Inaczej jest, gdy kwots potrzebna to kilka milionow, a inna gdy kilkaset tysiecy.
Jakby pokazali, ze sprzedali auto, sprzedali dom i przeniesli sie do taniego mieszkania itp., to inaczej to wyglada.
Pani ze zbiorki podrozuje sobie, gdzie koszt takiej wycieczki to kilkanascie tys. Rzezniczak
@hiszpanskizdobywca: Zgadzam się, że Stanowski się miotał, i w kilku kwestiach był niespójny ale nie dlatego, że chciał bronić Rzeźniczaka tylko jego ex co jest już trochę trudniejsze.
Gdyby przyjąć Twoją kulawą logikę, to po prostu pojechałby po Pani Stępień, że wbrew zaleceniom lekarzy szuka drogiej i niesprawdzonej alternatywy. Rzeźniczak byłby kryty i nie trzeba było by nic mówić więcej.
Ale tego nie zrobił, bo postawił się w roli matki, która
@Odkamieniacz no właśnie chodzi o to, że film stanowskiego pokazał, że ta zbiórka nie jest tak oczywista. I to nie jest tak, że ktoś nie chce dać pieniędzy, tylko są wątpliwości czy jest ona w ogóle potrzebna, bo lekarze twierdzą inaczej i była to autonomiczna decyzja matki wbrew ich zaleceniom.
@hiszpanskizdobywca: kolejną kwestią ,która kompromituje wasz tok rozumowania, że Stanowski wbrew wszystkiemu chroni Rzeźniczaka bo są kumplami pokazują tweety sprzed kilku
Gdyby przyjąć Twoją kulawą logikę, to po prostu pojechałby po Pani Stępień, że wbrew zaleceniom lekarzy szuka drogiej i niesprawdzonej alternatywy. Rzeźniczak byłby kryty i nie trzeba było by nic mówić więcej.


@rakiwo No nie do końca, bo po pierwsze Rzeźniczak podobno sam załatwiał tłumaczenie dokumentów żeby zdobyć diagnozę z innych miejsc (jasne, wiem że diagnoza to nie lot na badania i ryzyko braku drugiej dawki chemii). Po drugie nie jest powiedziane,
@hiszpanskizdobywca: no ale ty za to trzymasz narracje dzikiego, który opiera swoje tezy na nagłówkach z pudelka i instagramach


@yraras: Nie oglądam dzikiego, jego filmiku na ten temat też nie widziałem. Nie jest to dla mnie żaden autorytet.

@miki4ever: No mógłby taką zbiórkę w godzinę ogarnąć, ale co to ma do rzeczy? Napisałem wyżej, że pewnie nie wiedział o założeniu zbiórki co nie zmienia faktu, że w żaden sposób
@rakiwo: @miki4ever: Jeszcze jedna ciekawa informacja. Rzezniczak uaktywnił się wczoraj z informacją o świetnej opiece w Polsce, bo na w poniedziałek na USG okazało się, że guz jest mniejszy. Kilka dni temu miał podpisywać zgodę na jego wylot zagranicę (uporządkujcie chronologicznie, bo zbiórka nie odbyła się w poniedziałek ( ͡~ ͜ʖ ͡°) )
Poza tym obstawiam, ze wycofal zgode po rozmowie z lekarzami.


@miki4ever: Chyba nie połączyłeś kropek, więc pomogę. Rzeźniczak tłumaczy się, że nie zaczął zbierać pieniędzy/ nie opłacił operacji syna, bo uważa że wyjazd jest ryzykowny.

Najpierw była zbiórka (ja się o niej dowiedziałem w niedzielę, nie wiem kiedy się zaczęła), później zgoda Rzezniczaka na wyjazd, w poniedziałek (ewentualnie) zgoda cofnięta po USG.

Coś tu się nie zgadza chronologicznie, chyba że Rzeźniczak
@hiszpanskizdobywca: Szczerze powiedziawszy troche mnie to gowno obchodzi, ale jak mam do wyboru 2 opcje:
1. Rzezniczak ma w dupie syna i chce jego smierci
2. Rzezniczak slucha lekarzy i nie popiera zbiorki
to wybieram opcje 2. Sorry, ale wg ciebie koles jest psychopata i chce smierci swojego nowo narodzonego dziecka.
@hiszpanskizdobywca: Szczerze powiedziawszy troche mnie to gowno obchodzi, ale jak mam do wyboru 2 opcje:

1. Rzezniczak ma w dupie syna i chce jego smierci

2. Rzezniczak slucha lekarzy i nie popiera zbiorki

to wybieram opcje 2. Sorry, ale wg ciebie koles jest psychopata i chce smierci swojego nowo narodzonego dziecka.


@miki4ever: XD Złóż CV do TVP, bo tam potrzeba ludzi z taką dedukcją. Dostałeś logiczne argumenty, na które odpowiadasz
@hiszpanskizdobywca: Klasyczny dzban Sranowski

- ala Najmana ze Słowikiem beeeeee, ale gala jego kolegi Borka z bandziorami to juz jest elegancko!
- spamowanie i wchodzenie w dupę 711. To co się działo w jego mediach po wyborze Michniewicza, to spam kilkunastoma artykułami w przeciągu jednego dnia. Zero złego słowa na 711, wszystko co złe w Legii to nie on.
- teraz wybielanie dzbna Rzeźniczaka.

Nie ma wiekszego sportowego pajaca dziennikarskiego w
@yraras: Tylko dziki pokazał problem a przykładem tego problemu był przypadek tego pilkarza. Po co sprzedawać samochód, zamienić dom na mniejszy albo mieszkanie, po co rezygnować z drogich wycieczek za granicę. Przecież ludzie się zrzucą.