Wpis z mikrobloga

#kanalsportowy #stanowski
On glupi i ona glupia, tylko dziecka szkoda.
W calej tej szopce nie ma bohaterow i potworow ale wszyscy sa przegrani, no moze poza tym #!$%@? krzykaczem co zaczal szopke…
A wy wykorzystajcie ta medialna szopke i pomyslcie o ubezpieczeniu pokrywajacym leczenie za garanica. 50zl miesiecznie i masz spokoj i nie musisz robic zrzutek jakby cos sie dzialo. Obyscie (i ja tez) nigdy nie musiei z niego korzystac…
  • 3
@Raul7Gringo: domyslam sie ze ubezpieczyciel bedzie kazal skakac przez rozne kolka zeby wyplacic hajs ale ubezpieczenie mam do 1mln rocznie na leczeniu zagranicznym.
Nie musialem korzystac i mam nadzieje ze nie bede musial, ale jak widze zrzutke na 0,5mln na leczenie raka w usa to mam dodatkowa warstwe ochronna w postaci ubezpieczenia…
O ile Ciebie nie #!$%@? ubezpieczyciel albo nie wystarczylo Ci hajsu z takiego ubezpieczenia to moze Ty nie wprowadzaj
@keram-us: nie sądzę aby znalazlo się z 5 osób co z takiego zdarzenia ubezpieczeniowego skorzystali, choć próbowało zapewne setki jak nie tysiące. Szczególnie jeżeli rzeczywiście i płacisz 50zł za 1 mln to jestem przekonany, że w OWU masz napisane że skorzystać moga jedynie czarni Azjaci z rudymi włosami na jajkach.