Wpis z mikrobloga

POST TYMCZASOWY

A więc do rzeczy, mam 24 lata, kiedyś jak mnie nie było na świecie przed 98 rokiem mój ojciec zrobił nieślubne dziecko jakiejś babie od siebie ze wsi. Kiedyś gdy byłem u Babci na wakacjach miałem może z 15 lat to brat pokazał mi pewną dziewczynę o imieniu Patrycja i powiedział że to moja przyrodnia siostra że to córka mojego własnego ojca, matka mi o tym tez kiedyś wspominała, ta dziewczyna nie wiedziała o moim istnieniu aż do teraz, teraz próbuje mnie znaleźć i właśnie się przebudziłem żeby się odlać i patrzę zaproszenie do znajomych na fejsie i co mam teraz zrobić co jej odpowiedzieć ?

#kiciochpyta #rodzenstwo #ojciec #syn #corka #pomocy
Own3d_23 - POST TYMCZASOWY 

A więc do rzeczy, mam 24 lata, kiedyś jak mnie nie było ...

źródło: comment_1644453287CHBiqJzJVeF6yjSDNHjCIs.jpg

Pobierz
  • 155
@Own3d_23: kiedyś o czymś takim pomyślałem, co robić w takich sytuacjach. Wg mnie można pogadać, a jak coś nie idzie to trzeba tego kontynuować. Nie rozmawialiście tyle czasu to nic się nie stanie jak znowu byście przestali mieć ze sobą kontakt. Może jednak wyniknie z tego coś fajnego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@Own3d_23: Typie z takich spraw nigdy się dobrze nie wychodzi. Pisz że pomyliła kontakty, a na rodzinne zadupie nie jeździj i blokuj wszystkich z tamtych okolic jak leci + profil na prywatne ustawienia wszystkiego.
Będzie pewno jakieś coolstory o tym, że hehe tate spadł z rowerka i zaprasza na pogrzeb, tam będzie taka koperta i jakbyś się zgodził wziąć wszystko na siebie, to ona będzie bardzo szczęśliwa, bo zaraz pewno wyjdzie
@Own3d_23: A ja bym na Twoim miejscu porozmawiał z tą dziewczyną i powiedział prawdę. Moznauchylić się od wykonania obowiązku alimentacyjnego względem rodzica, jeżeli żądanie alimentów jest sprzeczne z zasadami współżycia społecznego i u Ciebie by to nastąpiło wiec nie martwił bym się, że jakoś finansowo złe na tym wyjdziesz. To może być dla Ciebie wspaniała przyjaciółka, szczególnie jeśli jestes do tej pory jedynakiem, zawsze możecie po prostu nie utrzymywać kontaktu, dzieje
@Own3d_23: miras przede wszystkim uważaj bi może byc wkretka na spłatę długów lub biezacych zobowiazań w stylu wkrecenie w alimenty na tatusia. Porozmawiaj z rodzina ta najbliższą (a nie 7 wodą po kisielu) przygotuj sie porzadnie od strony prawnej. Jesli chcesz sie spotkać to tylko neutralny grunt (kawiarnia) waż słowa nie skladaj deklaracji. Pilnuj swojej szklanki lub kubka ostroznosci nigdy za wiele
@Own3d_23: A ja bym z nią normalnie, spokojnie porozmawiał. Ona w koncu też jest ciekawa tej całej sytuacji, może nie ma innego rodzeństwa, i to jest dla niej ważne . W zyciu czasami sa tak porąbane sytuacje, ze warto je wyjaśniać. Kto wie, może okazac się, że ta dziewczyna jest bardzo fajną osobą, ale nie będziesz wiedział, dopóki nie sprawdzisz. Nie masz się czego obawiać, jeżeli chodzi sprawy spadkowe. Skoro i
@Own3d_23: widze ze niektorym wykopkom to juz calkiem #!$%@? i nawet ze zrozumieniem 5 zdan nei potrafia przeczytac ()
Szara koperta, dlugi, rozmowa w kawiarni, wylaczony telefon, ktos tu sie #!$%@? w bonda chce bawic, albo za duzo W-11 i ukrytej prawdy sie naogladal.

Tak na trzezwo, jedyne co ci grozi ze strony tej babki, to to ze bedzie ci dupe trula jako przyrodniemu bratu. Zadne roszczenia