Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki, co byście chcieli dostać od swojej różowej na 25 urodziny w kwocie do 200-250zł? Generalnie chodzi o prezent dla mnie, różowa pyta się co bym chciał albo chociaż żeby ją naprowadzić, a ja w sumie ze wszystkiego bym się ucieszył, lubie kapitana bombe, gierki, interesuje się detailingiem aut, lubie się ubrać (zaproponowałem jej żeby mi kupiła bluze Cleant) czy coś byście pomogli żebym mógł jej podsunąć pomysł. :D
#prezenty #urodziny #25lat #rozowepaski
  • 26
@ALK0CH0LIK: no właśnie mam. ale tak myślałem żeby jakichś zestaw kupiła, nie była do końca zadowolona bo uważa, że jak 25 urodziny to coś bardziej wyszukanego XD a dla mnie to spoko
@NUkz:
Klocki hamulcowe do gabloty xD
Nie no w sumie nie myślałem o tym, zegarek byłby git, ale jakoś nie lubię mówić co bym chciał dostać konkretnie a z zegarkiem jest ryzyko że może się nie spodobać
@Silly_Alpaca: problem jest taki, że wszystko co potrzebuje to to mam, jestem w sumie prosty chłopak i cieszę się z małych rzeczy od ładnej pogody, po to że dobrze wykonałem swoją pracę. Generalnie ja jej zaproponowałem na teraz bluze Cleant (zawsze mi się podobały) lub słuchawki bluetooth, które bym miał do muzyki, grania, pracy.
Generalnie ja jej zaproponowałem na teraz bluze Cleant (zawsze mi się podobały) lub słuchawki bluetooth, które bym miał do muzyki, grania, pracy.


@NUkz: No i co? Nadal dopytuje? Dałeś jej dwie fajne propozycje więc to chyba wystarczy ;)
@NUkz:
Może zegarek ale garniturowy, chodzi mi o to że w sumie nie jest on na codzień (chyba że masz taki styl) a ładnie się prezentuje z garniakiem, bo smartwatch masz na codzień, a do garniaka średnio pasuje według mnie