Wpis z mikrobloga

@Minieri cała ta nieprzyjemność trwa 10 sekund jak wkładają ci rurę i później 5 sekund jak wyciągają. Nie ma się więc co negatywnie nastawiać, bo jak się zestresujesz to będzie trudniej połknąć rurę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Minieri: no dasz radę. jak ja dałem (a mam problem nawet u dentysty jak robi cokolwiek głębiej powyżej "czwórek") to też dasz. no jest to coś, co się suabo wspomina ale do przeżycia. i faktycznie na początku szarpie ale jak wpadniesz w rytm oddychania, to jest lepiej.
@Onbokto: Do tej pory najbardziej bolało mnie jak mi piguła dreny po operacji wyciagała, mówi "wdech i trzymaj" i jeden, drugi, trzeci na siłę szarpnęła i krzyknąłem tylko "#!$%@?" xD
@Minieri: ja się wymeczylem jak #!$%@?… odruchy wymiotne ale z drugiej strony po narkozie tez się złe czujesz cały następny dzień, wymioty itp wiec nie wiem co gorsze. Samo badanie trwa pare minut wiec chyba lepiej przecierpieć niż się kłaść na 2 dni z narkoza
@aleksc: @Minieri: łacznie zapłaciłem poniżej 500PLN więc niemożliwe żeby sama narkoza tyle kosztowała

po narkozie tez się złe czujesz cały następny dzień, wymioty itp


@kanciak12: ale dodaj że tylko u niektórych, po narkozie czułem się "skołowany" ze 2-3h i tyle
Ja miałem narkoze i bylo super, nic nie pamietalem, nic nie czulem, nie mialem zadnych dolegliwosci i nawet biegalem chyba tego samego dnia.