Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki, czy istnieją jakieś sensowne buty za które nie zapłacę majątku i wytrzymają mi powyżej jednego sezonu?
Miałem Reeboki, Umbro, Converse'y, wszystkie padały dosyć szybko i raczej nie z mojej winy.
Wymagania: cena do 350 zł/para, wysokość za kostkę (warunek konieczny).
Kilka lat temu nosiłem Backboardy (pic rel) i one potrafiły trochę więcej wytrzymać, ale chyba już ich nie produkują ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#modameska #streetwear #buty
Frontal_impact - Drogie Mirki, czy istnieją jakieś sensowne buty za które nie zapłacę...

źródło: comment_1644596423jpYxilhDZKYnYkJxADQLjy.jpg

Pobierz
  • 14
@Frontal_impact: Ja przechodziłem z 5 par Nike Dunk Low (takie jak z obrazka tylko nie nad kostkę, ale to chyba nie powinno mieć wpływu na wytrzymałość). Pierwsze co nie daje rady to podeszwa na pięcie - po prostu się ściera i potem jest dziura. Poza tym nic się im nie dzieje, niektóre mam już z 8-10 lat (z dziurą w podeszwie na pięcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
One nie są przed kostkę?


@Frontal_impact: > Nike Dunk Low (takie jak z obrazka tylko nie nad kostkę, ale to chyba nie powinno mieć wpływu na wytrzymałość)

Napisałem:

Nike Dunk Low (takie jak z obrazka tylko nie nad kostkę, ale to chyba nie powinno mieć wpływu na wytrzymałość)
Pokaż te z dziurami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Talvi: Te czerwone mają już szparę jak się przyjrzysz. Ale proszę, tutaj te starsze. Te czarne już tyram z 10 lat minimum, ale odkąd mają dziury i mam nowsze to wiadomo, używam ich mniej i do bardziej "bojowych zadań" :) Pod względem wytrzymałości, z tego rodzaju butów nigdy nie miałem nic lepszego niż ten model. Kiedyś miałem jedne Pumy
4833478 - > Pokaż te z dziurami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Talvi: Te czerwone mają już szparę j...

źródło: comment_1644621549Np3SixKebsKGrtdZEQVBpi.jpg

Pobierz
@4833478: Jak na tak długi okres to dalej całkiem nieźle się mają, nie dziwię się że pozostałeś wierny temu modelowi, bo widać że wytrzymały sporo. A Adidasy z gimnazjum to już pewnie całkiem inny poziom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Frontal_impact: Tak szczerze. To przynajmniej u mnie sprawdzają się dobrze reeboki właśnie mam dwie pary w domu które tak z 5 lat to już spokojnie mogą mieć i od biedy dalej się nadają tylko, że nie te modele classic, gildie jakieś a te do biegania i koszykówki. Poza tym Nike ale modele typu air monarch bo te ze zdjęcie też miałem raczej ich odpowiednik o innej nazwie ale w nich to