Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś był ciekaw jak wygląda moja walka z uzależnieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ano bardzo dobrze xD 2 tyg detoksu i od nowa pale. Teraz oszczędnie bo temat drogi więc 1g mam tak na 3 dni. Wygląda to tak, że w pracy kalkuluje kiedy i ile zajarav by było dobrze. Jak już Spale to mam wyrzuty sumienia i stwierdzam, że kończę z tym, a po paru godzinach znowu chce mi się palić xD

Obecnie kalkuluje, że jakbym brał od razu 10g po wypłacie to pałac 0.3g dziennie miałbym na jakiś miesiąc. Od wypłaty do wypłaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na dziś wieczór mam skitranego jednego Lolka i kombinuję kiedy go spalić. Teraz, wieczorem czy jutro. Generalnie to już ustawiam życie po palenie, potrafię przekładać plany by wcisnąć bucha w grafik. Na chwilę obecną nie wyobrażam sobie życia bez bucha, miesiąca na trzeźwo. To nie dla mnie.

Ale i tak traktuje to "lżej" niż alkohol (mimo, że to używka i uzależnienie) bo nie ma aż takich skutków ubocznych

#wykopjointclub #narkotykizawszespoko #marihuana
  • 9
@coco-cola: Bardziej smutne jest to, że każdy żyje właśnie z powodnych powodów. Tylko zamień zioło na jakieś inne przyjemności, żyjemy przez przyjemność którą ktoś chciał sobie sprawić uprawiając seks, i żyjemy od przyjemnosci do przyjemności. Każdy ma jakąś swoją ulubioną, dla niego to zioło
@JK1z: jakby mnie było stać to normalnie bym przepalal 1-2g dziennie jak kiedyś, że mnie już nie stać to rozkładam jak mogę, ale i tak cały czas myślę by tylko Lolka zasmazyc