Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja klasa robi spotkanie 10 lat po zakończeniu liceum. Wszyscy są zaproszeni, ale zastanawiam się czy tam iść. Ludzie skończyli w większości studia, wyjechali do dużych miast albo za granicę, będą rozmawiać o swoich pracach, mieszkaniach, samochodach, rodzinach, a ja się boję że zapytają co u mnie i będę musiał kłamać albo powiedzieć prawdę, że nie wyjechałem ze wsi i mieszkam z rodzicami i pracuję w #januszex za minimalną. Co byście zrobili?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6208374f6ffb6231679e12bf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 4
Moja klasa robi spotkanie 10 lat po zakończeniu liceum.


@AnonimoweMirkoWyznania: Kiepski ten bajt. W Polsce nie było, nie ma i prawdopodobnie nie będzie tradycji robienia spotkań klas licealnych czy nawet absolwentów studiów. To nie Ameryka. Oczywiście pewnie co jakiś czas jakaś frajernia próbuje pozować i robić takie głupoty, ale to z założenia dla pajaców i rozsądnych człowiek to po prostu zleje.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jedź i powiedz że jesteś jedną z najsławniejszych osób w sieci, że jesteś typowym przegrywem, że pepe to na tobie wzorowali. Chłopie jedź i tyle, sądzisz że inni to tylko sukcesy odnoszą?