Wpis z mikrobloga

Mokebe (inaczej: afrykański nadczłowiek, władca sawanny, namiestnik równika, król dżungli, hebanowy książe) - najbardziej męski obiekt pożądania białych kobiet, ostateczny etap ewolucji człowieka, czarna nadrasa. Mężczyzna innej rasy nie ma szans w konkurencji z Afrykańczykiem mającym przeciętnie ponad 30 cm penisa.

#mokebe #mokebiary #erasmus #dickpill #dickmogg #blackpill #redpill #penis #seks #zwiazki #p0lka #plodnajulka #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #logikarozowychpaskow #geny #genetyka #natura #racepill #nadludzie #chadowezycie #samiecalfa #prawdziwymezczyzna #beciak #betabankomat #cuckold #zdrada #przegryw #gehenna #takaprawda #rozwojosobisty
RedSensej - Mokebe (inaczej: afrykański nadczłowiek, władca sawanny, namiestnik równi...

źródło: comment_1644765291CtMcd6Y5mt2bqkIlywioI5.jpg

Pobierz
  • 12
@RedSensej: Mokebe - szczytowe ogniwo łańcucha pokarmowego. Polak -zakolak z mikrusem jest znacznie niżej, brutalnie moggowany w każdym zakresie. P0lka zawsze wybierze afrykańskiego księcia, wodza, króla sawanny. Musicie przełknąć brutalny blackpill z naciskiem na dickpill. Drogą ewolucji kobiety nabywają naturalnego obrzydzenia do słabych genów Europejczyków. Przyszłość to mieszanie się z Afrykanczykami. Silne zdrowe geny, fizyczna sprawność, wysokie IQ oraz ogromne przyrodzenie. Każda chcę by nasiono takiego nadsamca w niej wykiełkowało. Afrykańscy
@RedSensej: o co chodzi z tym fenomenem śniadej cery? Mam ciemną karnację od zawsze :D i nigdy mi to nie pomogło. Laski leciały i lecą na bielutkich. Chyba, że kręci je tylko obcorasowość i obcokrajowość. Naprawdę, zero pożądliwych spojrzeń. Tacy syryjczycy nawet nie są dobrze zbudowani - chudziny, tak jak i ja. P0lki muszą mieć jakiś czytnik RFID w kwestii narodowości.
Mam ciemną karnację od zawsze :D i nigdy mi to nie pomogło.


@voltazione: kwestia fryzury, ubioru i podstawy hiszpanskiego. Ciesze sie ze pomoglem. p0lki leca na opalonych, wiec cos o tym jako blada twarz, cera ksiazeca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolega dobrze zbudowany na plazy wyrwal na swoj dobry angielski p0lki, tylko zrobil blad po po 2h jebnal smiechem i zagadal po polsku, to go splawily w
Dobrze zbudowany z bajerem. Opalenizna lub karnacja to raczej błahostka. Wysoki, pewny siebie, wygadany i krzykliwy, nawet blady z półkartoflanym ryjem i słabym uzębieniem zaintryguje bardziej niż manlet o ciemnej karnacji (konotacje z cyganami tu się pojawiają).
@voltazione: Widocznie masz za mało śniadą cerę idącą w stronę Bułgara, Rumuna lub Węgra. Dla wyzwolonej Europejki śniada cera to mniej więcej od Enrique i Luigi 'ego przez Ahmeda do Mokebe (im ciemniejsza tym lepiej). Dodatkowo, w przypadku polek istotne jest, aby posiadacz wspomnianej karnacji nie mówił płynnie po polsku.