Wpis z mikrobloga

Miło mi poinformować, że w zeszłym tygodniu miało miejsce otwarcie mojego pubu dla graczy Hearts Pub (Pszczyńska 29) w #gliwice #slask . Lokal kupiłem miesiąc przed pandemią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawie dwa lata sam (z drobną pomocą rodziny) go remontowałem i oto jest, mam nadzieję, że wszystko się zepnie i nie będzie trzeba za kilka miesięcy zamykać (òóˇ)

Jeśli ktoś z was miałby ochotę pograć w #grybezpradu lub #konsole (mamy xbox series s i switcha) to zapraszam. Poza tym oczywiście jest alkohol :D @WuDwaKa gdyby trzeba było miejscówki na jakieś wykopowe spotkania to służę pomocą :)
Pobierz yousouyou - Miło mi poinformować, że w zeszłym tygodniu miało miejsce otwarcie mojego...
źródło: comment_1644843418RJlSsqcq68r3DzXsQxMTay.jpg
  • 197
@Tytanowy: Jak samemu robisz remont to idzie powoli :D Ten "generalny remont" przed pandemią to chyba właśnie najwięcej pracy dołożył ;) Trzeba było zrywać karton gips i skuwać gładź bo ktoś nie zauważył, że to piwnica i prędzej czy później to wszystko nabierze wilgoci.

@Szpeju: lokal mój więc tak samo na pewno nie skończymy :p

@L3AD3R: no to jest największy problem, niestety utrzymanie nawet takiego lokalu wymaga obrotu, jeśli
@episode: Kiedyś w lokalu były grane koncerty więc chyba nie mogą teraz narzekać. To jednak kamienica, a strop jest gruby więc wątpię żeby cokolwiek słyszeli. O wiele bardziej słyszą na pewno samą ulicę czy myjnie samoobsługową, która jest na przeciw (jest mega głośna).

Za to na pewno się cieszą, że ktoś im podłogę grzeje :D