Wpis z mikrobloga

Miło mi poinformować, że w zeszłym tygodniu miało miejsce otwarcie mojego pubu dla graczy Hearts Pub (Pszczyńska 29) w #gliwice #slask . Lokal kupiłem miesiąc przed pandemią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawie dwa lata sam (z drobną pomocą rodziny) go remontowałem i oto jest, mam nadzieję, że wszystko się zepnie i nie będzie trzeba za kilka miesięcy zamykać (òóˇ)

Jeśli ktoś z was miałby ochotę pograć w #grybezpradu lub #konsole (mamy xbox series s i switcha) to zapraszam. Poza tym oczywiście jest alkohol :D @WuDwaKa gdyby trzeba było miejscówki na jakieś wykopowe spotkania to służę pomocą :)
yousouyou - Miło mi poinformować, że w zeszłym tygodniu miało miejsce otwarcie mojego...

źródło: comment_1644843418RJlSsqcq68r3DzXsQxMTay.jpg

Pobierz
  • 197
@yousouyou: O człowieniu! Piękna sprawa, odwiedzę Cię z małżonką na sto procent! Mam nadzieje, że Ci się to pięknie rozkręci. Byłem swego czasu w podobnym lokalu z Warszawie, były specjalne loże z konsolami, była możliwość wypożyczenia planszówek, ogólnie mega świetna knajpa z dobrym alko. Pozostaje mieć tylko nadzieję, żeby hulało i żeby małomiasteczkowe gnoje nie robiły w środku szeroko pojętego chlewu. Trzymam kciuki i do zobaczenia.
@yousouyou:
Kurde w tamtym rejonie to całe studia spędziłem, akurat ten lokal co tam był wcześniej to raczej to rzadko tam bywałem - raczej CD PUB i Dziupla. Powodzenia - może być ciężko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yousouyou: a gdzie Gwint? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym chętnie bym na liście widział Kacper Ryx - Król Żebraków, wciągająca gra o średniowiecznym Krakowie i protoplastach kiboli :D
@yousouyou: ejj, a dla Mirka z Gliwic, który codziennie jeździ do pracy obok tego pubu jest jakiś rabacik jak przyjdę z różową się nawalić i pograć w jakieś planszówki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)