Wpis z mikrobloga

Miło mi poinformować, że w zeszłym tygodniu miało miejsce otwarcie mojego pubu dla graczy Hearts Pub (Pszczyńska 29) w #gliwice #slask . Lokal kupiłem miesiąc przed pandemią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawie dwa lata sam (z drobną pomocą rodziny) go remontowałem i oto jest, mam nadzieję, że wszystko się zepnie i nie będzie trzeba za kilka miesięcy zamykać (òóˇ)

Jeśli ktoś z was miałby ochotę pograć w #grybezpradu lub #konsole (mamy xbox series s i switcha) to zapraszam. Poza tym oczywiście jest alkohol :D @WuDwaKa gdyby trzeba było miejscówki na jakieś wykopowe spotkania to służę pomocą :)
yousouyou - Miło mi poinformować, że w zeszłym tygodniu miało miejsce otwarcie mojego...

źródło: comment_1644843418RJlSsqcq68r3DzXsQxMTay.jpg

Pobierz
  • 197
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yousouyou: nigdzie nie mogę znaleźć info jakie planszowki macie na stanie. Jak wygląda sprawa z miejscem w weekendy? Masz gdzieś więcej zdjęć ze srodka?
Zabrałbym luba z chęcią :)
@jzs44: co do gier to mamy klasyki: Carcassonne, Dixit, Eskplodujące Kotki, 5 Sekund Bez Cenzury, Dobble, Monopoly, Na koncu języka, Splendor, Stela, Tajniacy, Tajniacy Obrazki, Wsiąść do Pociągu: Europa, Muza, Catan
Fiesta de los muertos, Taboo, Uno, Jednym Słowem, Pechowa Krowa, Top 10, Szachy, Alias Party, Warcaby, Scrabble
7 Cudów Świata, Czólko, Kingdomino

Co do miejsca to raczej powinno być bo stolików jest sporo, w razie czego można przedzwonić i zarezerwować
yousouyou - @jzs44: co do gier to mamy klasyki: Carcassonne, Dixit, Eskplodujące Kotk...

źródło: comment_1644847311bN7aMah9VcA0cf1EK0A8ym.jpg

Pobierz