Wpis z mikrobloga

@wojjaskula: @OsiemPiec: działało jeszcze 5 dni temu bo na immunerze przekraczałem granice

A tak to na kilkadziesiąt osób które sie do mnie odzywały w komentarzach i na PW jedną (niby) cofnęli w Dublinie na locie do Portugalii - ale to info z Fly4free, nie wiem na ile legitne. Szczególnie, że portugalia i irlandia przyjmują self testy, a gdy my musimy posilkowac sie testem zrobionym przez lekarza w dublinie (trzeba wybrac
@Rabusek: Imunner jest na pewno za darmo? jak się wchodzi to namieckim jest coś ze 1 euro, na polskim że niby za darmo, ale widzę że jest payment jak ostatni krok?
@files: nie robiłem, byłem na takim zadupiu Sharm (za płotem), gdzie miałem spokój od turystycznego cyrku do tego daleko do szpitala, na dwóch dawkach też wylecisz, kumpel miał dwie i jakieś polki też wszyscy lecieli do Wiednia, próbowali łapówkę wyciągnąć w sumie odemnie też ale ich zlałem, a we Wiedniu tranzyt i tyle. Tam jest taki burdel na lotnisku, że bez problemu taki test przejdzie. Nawet jakbyś sobie sam zrobił na