Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jestem 20 letni prawik i mam swoją 17 letnią różową, dziewica, jeszcze nie ruszył jej nikt, przynajmniej tak mówiła. Problem w tym, że przy każdym zbliżeniu zawsze kończymy na lodzik/mientka bo panicznie boje się że zrobię dziecko... Chciałbym rozprawiczyć siebie i rozdziewiczyć ją ale nawet przez gumę boje się że coś może wyjść nie tak i będzie dziecko. Dodatkowo jeszcze mam z tyłu głowy że jakby guma pękła to ona z racji iż nie jest pełnoletnia, nie dostanie recepty na tabletkę po ... I co wtedy robić? Najlepiej to żeby ona wzięła tabletkę po i dopiero ją puknąć żeby mieć pewność że nie będzie dziecka...( ͡° ͜ʖ ͡°) Dajcie jakieś rady jak wreszcie wyjść z przegrywu i stracić prawictwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620af37061c69abf31aae1c6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 73
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak się boisz to najlepiej kup dobre durexy i dodatkowo róbcie to zgodnie z kalendarzykiem. Możesz też kończyć gdzieś indziej niż w środku xD A najlepszy sposób to tabletki antykoncepcyjne, niech baba się przejdzie do ginekologa, przecież nie musi iść z mamą.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? dlatego, w szkołach powinna być edukacja seksualna żeby nie było takich głupich pytań.

Zresztą ja jestem zdania, że ludzie powinni zacząć się dopiero ruchać jak będą odpowiedzialni za swoje czyny a nie kiedy im się zachce czyli jakoś 16 lat+

Ale #!$%@?, najwyżej ją zrzucisz ze schodów w ciąży
Tylko poczekaj z 8 miechów, to będziesz mógł wtedy bzikać przez 8 miechów bez gumy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dzieci nie biorą się z tego, że włożysz pindolka w dziurkę. Po pierwsze primo prezerwatywa nie pęka często. Raczej ekstremalnie rzadko. Po drugie nie musisz kończyć w środku. Hipotetycznie gdy masz gumę na sprzęcie i skończysz na zewnątrz w tej gumie to dzieci z tego nie będzie chociaż byś się bardzo starał. Pogadajcie razem na ten temat i do przodu jeżeli jesteście na to gotowi.
  • Odpowiedz
BeżowyBorsuk: Weź przestań się tyle zastanawiać i zacznij bzikac. Wcale nie jest tak łatwo zajść w ciążę jak się rozsądnie zabezpiecza. Umyj penisa, załóż gumę i nie róbcie tego, jak z kalendarzyka wychodzą dni płodne - i tyle wystarczy, serio. Ewentualnie jeszcze testy owulacyjne, tak jak jeden Miras wyżej polecał,ale to paranoiczne już. I wyjdź ze środka zanim dojdziesz, ale to też trochę paranoiczne.

Ja też miałem obawy jak Ty -
  • Odpowiedz
OstryTygrys: @Trybun_plebejski

A najlepszy sposób to tabletki antykoncepcyjne


Najlepszy dla kogo? Chcesz pakować w dziewczynę która się jeszcze nie rozwinęła i nie poznała siebie hormony? Czy Ty w ogóle sobie zdajesz z tego sprawę jak działają tabletki antykoncepcyjne? Jeśli ulotka Cię nie przekonuje to może bardziej praktyka?
Sztuczne ustawianie hormonów to zastępowanie osobowości, hormony wpływają nie tylko na to jak funkcjonuje fizycznie organizm ale też psychicznie. Nie mówiąc już o okropnych
  • Odpowiedz