Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jestem 20 letni prawik i mam swoją 17 letnią różową, dziewica, jeszcze nie ruszył jej nikt, przynajmniej tak mówiła. Problem w tym, że przy każdym zbliżeniu zawsze kończymy na lodzik/mientka bo panicznie boje się że zrobię dziecko... Chciałbym rozprawiczyć siebie i rozdziewiczyć ją ale nawet przez gumę boje się że coś może wyjść nie tak i będzie dziecko. Dodatkowo jeszcze mam z tyłu głowy że jakby guma pękła to ona z racji iż nie jest pełnoletnia, nie dostanie recepty na tabletkę po ... I co wtedy robić? Najlepiej to żeby ona wzięła tabletkę po i dopiero ją puknąć żeby mieć pewność że nie będzie dziecka...( ͡° ͜ʖ ͡°) Dajcie jakieś rady jak wreszcie wyjść z przegrywu i stracić prawictwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620af37061c69abf31aae1c6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 73
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Po pierwsze nie myl "tabletki po" z antykoncepcja, to nie to samo i wychodzisz na debila.

Po drugie, tabletka po to nie sa tic taci, robi niezly #!$%@? z tego co slyszalem. Tabletki antykoncepcyjne, o ktore zapewne Ci chodzilo tez nie pozostaja bez echa, do stopnia w ktorym moga wplynac na libido, figure i sklonnosc do tycia oraz charakter kobiety.

Trzy, najpewniejsze jest operacyjne podwiazanie nasieniowodow (raczej kretynski pomysl w
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale stek bzdur. Tabletki brałam i nic mi nie było. Lekarz zalecił też na endometriozę. A opowi obok gumek zalecam tez tabletki/ lub inne dodatkowe zabezpieczenie. A u mnie brak tabletek skończył sie wpadką z gumką i aborcją. W sumie nie było nic strasznego, dobrze jest mieć wyjście awaryjne. I nasz związek ma się świetnie, dobrze jest przegadać wszystkie problemy wcześniej. Też byliśmy dla siebie pierwszymi i już 12 lat
  • Odpowiedz
Takie posty są idealnym przykładem na to, jak bardzo potrzebna jest edukacja seksualna w szkolnictwie.

@Matemit: Żeby jeszcze więcej było takich przypadków? Zwracam uwagę, że w krajach w których powszechna jest w szkołach "edukacja seksualna" jest wielokrotnie więcej nastolatek w ciąży niż, na przykład, w Polsce.
  • Odpowiedz
ogur: Lalabomba. Stek bzdur to ty piszesz bo osoba której odpowiadasz ewidentnie wskazała Twój przypadek i napisała czemu tak może być.
Widać że masz problemy z logicznym myśleniem, bo anegdotyczne dowody to nie dowody na cokolwiek. Poza tym skoro tabletki antykoncepcyjne leczą endometriozę i to świadczy o tym że kobiety powinny je jeść żeby móc się swobodnie r00chac to jakie jeszcze jesz regularnie leki żeby sobie ułatwić życie? Hormony tarczycowe żeby
  • Odpowiedz
BezwzględnyZiomek: > naturalny cykl kobiety to nie jest owulacja i menstruacja tylko owulacja, ciąża, karmienie i znowu owulacja, ciąża i tak do menopauzy. Jak u innych naczelnych bez menstruacji. Menstruacja to problem, np pojawia się endometrioza i inne choroby. A na szczęście kobiety nie chcą już mieć 10ciu dzieci więc nic złego w braniu tabletek zaleconych prze lekarza nie ma.

Śmieszne że piszesz komuś tam o bzdurach a sama nie masz
  • Odpowiedz
Małolat nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ciezko jest zalac forme dopoki nie stara sie o dziecko. Wal ile wlezie byczq, prawdopodobienstwo jest znikome
  • Odpowiedz
Jezus piszesz o niej jak o jakiejś rzeczy. Okropne, serio. „Jeszcze nie ruszył jej nikt”- co z tobą jest chłopie? Druga sprawa jest taka, ze dziecko wcale nie jest tak łatwo sobie pyknac, jak niektórym to się wydaje


@somskia: Tutaj znaczna większość wypopków używa określenia zużyta lub niezużyta w kontekście doświadczenia seksualnego także nie ma co się dziwić
Pozostaje współczuć tylko dziewczynie ://
  • Odpowiedz