Wpis z mikrobloga

Planuje kupić jakiś #vr headset głównie pod #simracing.

Sprzęt jaki mam w tej chwili to #laptop Zephyrus M16 z Intel® Core™ i7 11gen 11800H, GeForce RTX 3070, 32 GB DDR4.

Gry w jakie planuje grać: Asseto Corsa, rfactor2, Dirt2.0, kiedyś może iRacing. Mam też Asseto Corsa Competizione, ale słyszałem, że pod VR jest słabo zoptymalizowana, prawda to?

W cenie do max 3000zł (może być taniej :) ) znajde coś kompatybilnego z tym kompem i grami wypisanymi powyżej?
Nie śpieszy mi się, więc mogę czaić się na jakieś okazje na pepperku.

#assettocorsa #assettocorsacompetizione #komputery #laptopy #virtualreality
  • 46
Quest 2? Nie wiem czy obecnie jest sens rozglądać się za innymi goglami. No chyba że NAPRAWDĘ potrzebujesz ultra-wysokiej rozdzielczości (ale do tego to i RTX 3070 może nie wystarczyć) i nie przeszkadza ci przywiązanie do jednego pomieszczenia (bo stacje bazowe).
I wiem, że simracing zwykle się odbywa właśnie w jednym miejscu, ale kto powiedział, że gogle mają służyć TYLKO do tego.
A AirLink to coś wspaniałego - zakładasz gogle i jedziesz,
@Cerasus: Nie, po prostu zadowolony użytkownik Questa od dwóch lat.

@czarekfcb: A co do ACC, to tak - chodzi tak sobie w VR. ZAUWAŻALNIE gorzej od innych gier. Oczywiście moc kompa potrafi to zniwelować, ale lepsza optymalizacja też sporo by pomogła.
W cenie do max 3000zł (może być taniej :) ) znajde coś kompatybilnego z tym kompem i grami wypisanymi powyżej?


@czarekfcb: Szkoda, że nie wziąłeś HP Reverb G2 bo do simracingu są idealne.
Aż mi się miło robi że ktoś kupił inny vr niż ten śmieć quest 2


@RekoczynyKubkiem: Śmieć, nie śmieć - to są po prostu dobre gogle. Taki średniak w dobrej cenie, nic wybitnego ale właśnie to powoduje, że tyle ludzi je kupuje.