Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#ksiegowosc czy ktoś prowadzi sobie jdg w #infakt? Za styczeń naliczyło mi normalna składkę zdrowotna wg nowych stawek, natomiast w lutym już nalicza ponad 600 zł, nawet mimo że mam więcej kosztów niż przychodów póki co.
  • 12
@nophp: możesz opisać swój problem? używam 3 rok i moim zdaniem Infakt jest w dechę
@Bachal: nie rozumiesz fundamentalnej zasady

Składkę za luty obliczamy na podstawie dochodu ze stycznia i płacimy do 20 marca
Składkę za styczeń liczymy po staremu, ale już nowa podstawą z tego roku czyli 419,92
@zibizz1: Mój problem był taki, że miałem dedykowanego księgowego i ani infakt, ani on nie zgłosili do US, że zajmują się moimi sprawami, czyli umyli odpowiedzialność do jakichkolwiek błędów w papierach, księgowy zamiast zrobić coś samemu to tylko wysyłał instrukcje jak to zrobić, opłacasz mu abonament za wyliczenie papierów za konkretny miesiąc, a jak przychodzi co do czego to okazuje się, że on dostaje za konkretny miesiąc, ale aplikacja jest opłacana
@nophp: aaa pamiętam, no księgowy słaby się trafił, to on powinien być zgłoszony i powinien rozliczyć ostatnie miesiąc jeszcze w trakcie jego trwania, jeśli do końca miesiąca miałeś umowę z Infaktem. Ale w aplikacji chyba nic źle nie "zaprogramowali" ?

Cały problem tez wynikał z tego że umowa dotyczy świadczenia usług prowadzenia JDG i nie jest to w żaden sposób powiązane z okresem w jakim prowadzisz JDG. Plusem jestze np Infakt