Wpis z mikrobloga

Gravel to coś czego szukałem od lat - połączenie szosy na której można lekko lecieć 3paczki po asfalcie z lekkim zwinnym MTB na piach/błoto.


@PanBulibu: haha.

Jako posiadacz szosy, MTB FS i przełaja - powiem tak: gravel w terenie jest wolniejszy od MTB, a na szosie wolniejszy od szosy ;) A tak naprawdę - robię na nim 10x tyle km, co na obu pozostałych rowerach razem wziętych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Talarkowy: Nie twierdzę, że jest szybszy od szosy czy MTB - ale pierwsze wrażenie odniosłem takie, że jest ciekawym kompromisem między jednym a drugim i może dać sporo frajdy ( ͡ ͜ʖ ͡)
@PanBulibu: pytam o metamorfoze ze 100 do 71kg, ale w sumie ciekaw jestem czy dzisiaj dalej liczysz czy juz nawyki sa w Tobie tak mocne ze nie musisz? Ja ciagne z 95 do 74, jestem na 91, kiepsko idzie :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@geszue: To tak - jesienią 2020 skapnalem się, że jestem ulańcem (nie chce nikogo obrazić) i wziąłem się za siebie w taki sposób, że 1) liczyłem kalorie na #fitatu, 2) kupiłem trenażer żeby jesienią i zimą kręcić w domu, 3) wróciłem do rekreacyjnego biegania. Gubiłem 2 - 3 kg miesięcznie i zszedłem do 70 w około rok.

Teraz też staram się liczyć kalorie, nie robię tego jakoś bardzo restrykcyjnie ale
@PanBulibu: 2-3kg/mc to znakomity wynik, eh musze sie wziac za siebie, u mnie cheatday jest co drugi dzien :) gratuluje gravelka u mnie taki sam ale oliwkowy, mam wobec niego duze nadzieje w tym sezonie