Wpis z mikrobloga

#bron
Mireczki proszę o pomoc w wyborze słuchawek. Byłem w sklepie militariapl i miałem okazje przymierzyć słuchawki aktywne marki GAMO. Wyglądały tandetnie ale nie o wygląd chodzi ważne żeby spełniały swoją funkcje. Chciałbym do 300 zł wybrać możliwie najbardziej wygodne słuchawki. Takie w których mogę siedzieć nawet 8h i nie będzie mnie boleć głowa od noszenia ich. Zalazłem 3 modele i mam nadzieje, że ktoś z was posiada któryś z nich i może podzielić się wrażeniami (być może z dłuższego użytkowania). Interesuje mnie Howard Leight Impact Sport, RealHunter ACTiVE Pro i GAMO Dzięki za pomoc!
Pobierz Marvel7 - #bron
Mireczki proszę o pomoc w wyborze słuchawek. Byłem w sklepie militar...
źródło: comment_1645107198Nm8ThkMb6iMvg2XDOJaL8K.jpg
  • 18
@Marvel7: Impact sporty są OK, ale nie oczekuj w nich tłumienia jak w pasywnych. To taki level entry dla słuchawek aktywnych. Dźwiek zbierają dobrze, rozmowy słychać wyraźnie choć pogłos jest lekko słyszalny. Ja poza nimi mam jeszcze pasywne i jak nie potrzebuje się komunikować to je zakładam bo po prostu lepiej tłumią.
@Marvel7: Mam Impact Sporty i przy dłuższym używaniu robią się dość niewygodne, ale to może być kwestia kształtu głowy. Za to zaletą jest popularność modelu, przez co łatwo kupić inne poduszki.
Tak w ogóle weź pod uwagę że są to dość słabo tłumiące słuchawki. O ile przy strzelaniu z pistoletu lub na otwartej strzelnicy z powodzeniem wystarczą to strzelanie w nich z broni długiej na zamkniętej strzelnicy już jest dość nieprzyjemne.
Takie w których mogę siedzieć nawet 8h i nie będzie mnie boleć głowa od noszenia ich


@Marvel7: @Marvel7: aha - a gdzie to było napisane że tam , gdzie siedzisz 8h będą strzelać ?? było napisać tak ( ͡º ͜ʖ͡º)
Takie w których mogę siedzieć na strzelnicy nawet 8h i nie będzie mnie boleć głowa od noszenia ich
@Marvel7 mam aktywne GAMO, miały być inne ale po przymierzeniu bardzo fajnie siedziały na głowie i dla tego je kupiłem.
Czy kupił bym drugi raz, nie wiem, z przewagą na nie :)
Plusy
- dalej dobrze siedzą
- tłumią ok

Minusy
- #!$%@?ą baterie nawet nie włączone i to dość szybko. Nie pamiętam ale dwa trzy miechy nie leżenia i padają. Ten czas niby działania (coś ponad 100h) to chyba lipa. Z
@Marvel7: Impact sporty+poduszki żelowe+doszczelnienie muszli, ale koszt zaczyna być jak za Peltory, a do Peltorów nie dorastają ani wygodą ani tłumieniem (mam i IS i Peltory i to jest niebo i ziemia). Zastanów się czy naprawdę, naprawdę musisz mieć aktywne słuchawki, bo do 300 złociszy to kupisz sobie sztos pasywy. Słuch, podobnie jak palce i oczy - no nie do odzyskania jak coś się stanie.