Wpis z mikrobloga

@zydo_komucho_gej: sprzedaje patent na zapchany kibel. Może być nawet w #!$%@? zapchany zawsze działa.

Bierzesz butle 2l po wodzie czy innym soku. Obcinasz spód przy samym końcu. Odkręcasz korek. Wkładasz najgłębiej jak się da i zakręcasz korek i teraz szybko do góry (ale tak żeby spod nadal był pod wodą) i w dół. Odepchalem tak kibel z 20 razy.
  • Odpowiedz
a dlaczego nie 3x? Ja robię 3 ruchy i kibel suchy. Po co pchać tam 30sekund berło?


@Fushnikov:
Powiedziałem, ze 30 sekund, bo nie wiem czy nie mam doczynienia z idiotą, przecież go nie znam, zrobi trzy ruchy i się zniechęci a może potrzeba było 5-6 ruchów.
Wiec zapobiegawczo powiedziałem 30 sek
-------
Myślisz, ze po 3-5 ruchach, gdy woda zejdzie, on mógłby dalej tą szczotą machać, by osiagnąć czas 30sek??
  • Odpowiedz
@zydo_komucho_gej: podstawowe pytanie: czym ty zatkałeś ten kibel? Jak tylko papierem to polecam po prostu gorącą wodę, ewentualnie dodać sody+kwasek cytrynowy i ostrożnie polewać cieplejszą wodą.
Jeśli to zatkane mechanicznie - jakaś kostka do kibla/plastik - no to trzeba to usunąć ręcznie.
  • Odpowiedz
  • 2
Wlewasz sporo płynu do naczyń, zalewasz gorącą wodą i wracasz za kilka minut 90% szans że kibel się odetkał. Drugi sposób gwarantujący 100% skuteczności to uciąć butelkę około 10 cm od korka i zakręconaą butelką ruszać góra dół w kibelku aż się odetka.
  • Odpowiedz