Wpis z mikrobloga

@nuckelavee: rozmowa jest ciekawa jeśli 2 strony są zainteresowane rozmową w tym przypadku gość zadał pytanie no b o musi jakoś rozpocząć. Ona mogła odpowedzieć chociażby nie wiem coś takiego:
"A wiesz anon interesuje się fotografią, ale nie na tyle profesjonalnie żeby kupować jakiś zaawansowany sprzęt, po prostu mam telefon z całkiem niezłym aparatem z którego wychodzą świetne zdjęcia! Za każdym razem kiedy jestem gdzieś ze znajomymi lub na wakacjach to
@Positano1: Nie chciałoby mi się pisać takiej wiadomości na początku rozmowy, skoro druga strona też niczego nie pisze poza pytaniami. I nie bronię jej odpowiedzi 'aparatem' bo to było xD Nie zmienia to faktu, że można było zamiast samych pytań napisać coś o sobie, np. że też lubi robić zdjęcia, ale do tej pory cykał tylko telefonem i pytanie czym ona fotografuje, bo myślał nad kupieniem sprzętu czy jakieś inne #!$%@?.
@Aster1981: A o czym masz rozmawiać jak szukasz partnera jak nie o zainteresowaniach które sam wpisał w profil? Przecież od takich gównogadek-szmatek się zaczyna. Ja wiem, że dla dziewczyn tinder i te inne apki są do czego innego niż facetom. Gościu to tam zakłada profil po to aby kogoś poznać na krótko lub na długo. A cześć dziewczyn zakłada tylko po to, żeby mieć atencje i to wszystko.