Wpis z mikrobloga

Mimo, że uważam Tuska za największego szkodnika i najbardziej obrzydliwą postać polskiej polityki, nigdy nie życzyłbym mu śmierci.

3000 plusów. Niektórzy są naprawdę obrzydliwi. Największa patusiarnia polskiego Internetu. Logika patologii.

#polska #takaprawda #patologiazewsi #bekazpodludzi #patologiazmiasta #4konserwy
Kapitalista777 - Mimo, że uważam Tuska za największego szkodnika i najbardziej obrzyd...

źródło: comment_1645457459Ju7T5NKz6KG07y7JVBTP6P.jpg

Pobierz
  • 166
@Kapitalista777: Nauczeni od małego filmami z Hollywood i bajkami od Disneya.

Jest protagonista i antagonista, bohater i złoczyńca, dobry i zły, mądry i głupi.

Jeżeli myślicie, że wy akurat jesteście wolni od tego schematu to spróbujcie pomyśleć o Adim akwareliście, jako o gościu zarówno ze złymi jak i dobrymi cechami... Nie nazywając mnie ani siebie oszołomem czy nazistą.
@Chlop_Sielski: Adi Akwarelysta - fajny chłop, ale każdy chyba uważa, że lepiej by było, gdyby z Wielkiej Wojny nie wrócił. Tutaj masz identyczny sentyment - jest sobie taki polityk, ma swoje własne marzenia, życie. Ale przez jego decyzje i ego, tysiące polaków dosłownie straciło życie, a setki tysięcy marzenia. Dodatkowo stworzył kastę polityków którzy są jeszcze bardziej skorumpowani i nepotyczni niż politycy lat 90. Ciężko więc nie zgodzić się z opinią
@Kapitalista777: Ale zaraz zara? Jesteśmy ludźmi wierzącymi, a w przypadku tych z okolic PiS nawet BARDZO wierzącymi, prawda? śmierć oznacza powrót do domu OJCA, prawda? Do raju, d ciepełka, beztroski i tego wszystkiego o czym uczą nas od dziecka w kościele, szkole a teraz też w tv i w sejmie. Więc życzenie komuś śmierci jest największym komplementem, można więc parafrazować jako 'życzę aby ..... wreszcie trafił do Raju i był szczęśliwy
uważam Tuska za największego szkodnika i najbardziej obrzydliwą postać polskiej polityki


@Kapitalista777: co gurwa xD rozumiem nie przepadać za Tuskiem, ale żeby po tym co odwalił i odwalał PiS napisać poważnie że ktokolwiek spoza tej partii jest największym szkodnikiem trzeba być albo arcyprzekornym i samemu w to nie wierzyć ani trochę, albo być odklejonym na galaktycznym poziomie.

Jako, że umiesz składać wyrazy w sensowne zdania zakładam to pierwsze, więc życzę więcej
@Kapitalista777: Bo nie jesteś jakimś starym zomowcem z KODu, nie masz pojęcia jakie to są zbydlęcone patusy. Ja ich nie raz widziałem w realu - żule to przy nich ludzie kultury i ogłady. Grożenie śmiercią czy życzenie śmierci to dla nich normalka.

Swoją drogą Kaczyński ma talent do wkurzania ludzi, mnie krew zalewa przez jego ostatnie idiotyczne decyzje, a jego ostatnie wypowiedzi były tak żenujące że dostałem gęsiej skórki i zamknąłem