Wpis z mikrobloga

#kuchnia #remontujzwykopem #agd #kiciochpyta
Mirki. Potrzebuję trochę waszego narzekania.
Zbieram się za wyposażenie kuchni i ze sprzętu będę kupował.
Zmywarkę, piekarnik, lodówkę z zamrażalnikiem ok 175cm oraz płytę gazową.

Chciałbym wiedzieć jakich marek oraz jakich modeli szczególnie unikać podczas wybierania sprzętu. Jeśli ktoś odradza np. Samsunga niech wskaże, jaki to rodzaj sprzętu komputerowego oraz co do wpływa na negatywną opinię.
A może coś polecacie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ogólnie zmywarka oraz piekarnik nie muszą być wysokiej klasy, bo będę używał sporadycznie.
Wygryw_pospolity - #kuchnia #remontujzwykopem #agd #kiciochpyta
Mirki. Potrzebuję tro...

źródło: comment_1645541633SZiqGoiPQlvLrsLAF99nda.jpg

Pobierz
  • 14
@ZaQ_1: masz za mało szklanek¯\_(ツ)_/¯

@Wygryw_pospolity: nie kupuj za małej zmywarki, jak przyjdzie myć ruszt z piekarnika, jakiś bardziej upierdliwy a większy element z kuchni, będziesz żałował.

sprzętów nie doradzę, miałam z Amica lodówkę i kuchenkę, dobrze się sprawowały. Teraz mam samsunga lodówkę i też ją lubię. Generalnie wydaje się, że te sprzęty, jeśli nie noname, mają zbliżoną jakość i funkcjonalność w swojej grupie cenowej.

Polecam piekarnik wysoko umieszczony, nie
Potrzebuję trochę waszego narzekania.

No ok

Zbieram się za wyposażenie kuchni i ze sprzętu będę kupował.

Zmywarkę, piekarnik, lodówkę z zamrażalnikiem ok 175cm oraz płytę gazową.

Się dorobił złodziej.

@Wygryw_pospolity:
@Wygryw_pospolity: zmywarka boscha, upewnij się żeby miała metalowe dno i będzie spoko. Ja wziąłem sobie specjalnie cichy model bo mam otwartą kuchnię i nie chciałem hałasu-rzeczywiście jest cicho, jedyny dźwięk podczas mycia to wylewana woda.
Lodówkę mam LG. Są spoko i ciche. Pod uwagę brałem też bosche ale odpuściłem.
Piekarnik-jak szukałem info to mi wszędzie radzono że "cokolwiek byleby miał pyrolizę i teleskopowe prowadnice". Reszta bajerów zbędna (i dodatkowo kosztuje), 2