Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie #!$%@??

#!$%@? mnie ten #!$%@?, ciągły natłok negatywnych newsów. Człowiek wchodzi na wykop - Ukraina, wchodzi na facebooka - Ukraina, wchodzi na jakikolwiek inny portal - Ukraina. Ciągłe życie negatywnymi newsami - problemami, polityką, leksiem, rozdawnictwem, zaginięciem matki z córką, ciągłe kradzieże w okolicach, protesty, madzia która upuściła dziecko, tutaj ktoś #!$%@? kierował, tutaj ksiądz dotykał kogoś w śmieszne miejsce.

Blokujesz #--ukraina na wykopie? Brak wpisów w gorących. Puściłem unfollow everything na facebooku na swoim profilu - od razu nie ma co tam oglądać, facebooka odpalam tylko po to żeby sobie przypomnieć o pustym wallu i że nie ma tu czego oglądać. Polecam każdemu, następnym krokiem pewnie będzie odpoczynek od sociali bo robi to ludziom sieczkę z mózgu.

#oswiadczenie #opinia #niepopularnaopinia #internet #socialmedia
  • 7
Polecam każdemu


@NewEpisode: nie mam faceboka, nigdy nie mialem - polecam kazdemu.

A Ty sie serio dziwisz ze wszedzie sa informacje o dosc waznych sprawach ktore sie aktualnie dzieja? A ze sa to negatywne informacje? No bo nie dzieje sie za dobrze to i informacje nie sa dobre.
@NewEpisode: popatrz na moj staz. Serio myslisz ze wchodze na glowna? Chyba troche juz ten portal znam. A przynajmniej znam na tyle zeby tam nie zagladac. Polecam :)

Ale wracajac do meritum. No tak sie sklada ze dobrze sie nie dzieje to i informacje sa niedobre.
Mnie tez to troche wkurza. Czego nie wlaczysz to wojna/pandemia/inny syf. No ale to wlasnie mamy.

IMHO trzeba zwyczajnie "olac" to i znalezc tresci ktorych
@NewEpisode: Wykop to nakręca x100 a większość rzeczy to wprost kłamstwa i tak (sytuacja w Europie zachodniej itp.) - z 2-3 miesiace miałem potężną przerwe od Wykopu i o kurde jaka to różnica na plus. Trzeba by na wykopie mieć tylko branżowe tagi w obserwowanych i wchodzić w sam Mój Wykop żeby unikać reszte tego syfu.