Wpis z mikrobloga

#skradziono #lexus #wroclaw

Skradziono nam auto.
To moj pierwszy wpis mimo wielu lat na wykopie, po raz pierwszy potrzebuje Waszej pomocy.

W poniedziałek 21.02 skradziony został nasz Lexus GS 350 - biała perła(w komentarzu postaram sie dodać linka ogłoszenie z otomoto, ponieważ auto jest wystawione na sprzedaz, tam jest wiecej zdjec). Auto z Wrocławia. Z cech charakterystycznych to auto w srodku zamiast typowego radia ma panel „a la tesla”, jest sprowadzone ze stanów. Historia jest długa i pogmatwana, a my tyle co wróciliśmy z policji, ale dodaje ten wpis, bo a nóż ktoś zobaczy je porzucone na poboczu bądź zauważy na drodze?
raszanatasza - #skradziono #lexus #wroclaw

Skradziono nam auto.
To moj pierwszy w...

źródło: comment_1645578376nxFD8YuKgOeo4osMsFdlYL.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
polska policja to dno


@Jcmg: ale cóż oni biedni mają zrobić, przecież nie było monitoringu, nagrania z kamerki czy naocznego świadka, który znał sprawcę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@raszanatasza: współczuję, mam takiego samego, tylko GS300. Myślałem, że za nasze modele już się nie biorą :/ wrzucałeś ogłoszenie na fejsbukowe grupki jak Lexus Polska czy Lexus GS Polska?
@jmuhha: mało które towarzystwo ubezpieczy auto starsze niż 15 lat.
  • Odpowiedz
@onpanopticon: Dzieki za zwrocenie uwagi w normalny sposob ;) Po paru h na policji i stresie nawet nie wiem, czy to ja, czy to slownik z telefonu. Mam nadzieje, ze gdzies stoi i ktos go zauwazy! Juz dostajemy wiadomosci, ze gdzies ktos w Polsce widzial identycznego...
  • Odpowiedz
@raszanatasza: mam gs300 chyba jako jedyny w powiecie i moja wczoraj mowila ze pod sklepem stal taki sam samochod jak moj tylko bialy - wschód Polski. Normalnie by mi tego nie mówiła, ale pierwszy raz spotkała w miasteczku inny egzemplarz. Jak chcesz wiedzieć miasto to priv, może gdzieś na kamerach jest.
  • Odpowiedz